Odcinek 98

W 98. odcinku telenoweli „Moja nadzieja”: Esperanza pragnie udowodnić wszystkim, że podjęła słuszną decyzję. Emisja 8 lipca o godz. 17:00 w Czwórce.

Odcinek 98

Tomás stara się opanować zdenerwowanie, albowiem nie sądzi, by droga obrana przez Esperanzę była właściwa. Postanawia jednak uszanować jej decyzję. Jorge informuje Tomása i Esperanze o tym, że Gato i Gilda zostali zatrzymani za wtargnięcie na cudzą posiadłość. Máximo dowiaduje się, że Eva stoi za zatrzymaniem włamywaczy i staje po jej stronie.

Genoveva przydziela Esperanzie ogrom zadań, by przekonała się na własnej skórze, że bycie nowicjuszką to nie jest błaha rzecz. Esperanza przyjmuje je z pokorą, gdyż nie narobić sobie problemów. Máximo prosi Gevnovę, żeby uprzykrzyła życie Esperanzie do tego stopnia, by ta zrezygnowała z zamiaru zostania zakonnicą. Ona z przyjemnością zgadza się spełnić jego prośbę.

Uczniowie zostają ukarani dodatkowym zadaniem, do wykonania w sobotę, za założenie habitu siostry Genovevy na stojący w laboratorium szkielet. Burzą się, ponieważ uważają, że tyko Fede powinien ponieść karę. Juana szuka swojej następczyni, lecz okazuje się, że nikt nie chce zająć jej stanowiska. Kiedy Eva prosi ją o sprawdzenie umiejętności jednej z kandydatek, Juana celowo aranżuje wszystko tak, by dziewczyna została posądzona o spalenie ubrania i natychmiast zwolniona. Tomás spędza dużo czasu z Esperanzą, pomagając jej w nauce. Oboje musza się wzajemnie kontrolować…

Materiały novela.pl / Fot. El trece

Tagi: , , , , , , , , , , ,

Komentarze