Odcinek 97

W 97. odcinku telenoweli „Moja nadzieja”: Esperanza przystępuje do ceremonii zakonnej inicjacji. Emisja 7 lipca o godz. 17:00 w Czwórce.

Odcinek 97

Esperanza upiera się przy zamiarze wstąpienia do zakonu i nie chce z tym zwlekać. Siostra Clara wręcza jej schowane wcześniej wnioski, by mogła złożyć swój w klasztorze Santa Rosa. Tomás także woli przyjąć ją pod swoje skrzydła, niż pozwolić, żeby zgłaszała się do innego klasztoru. Esperanza jest zawiedziona, gdyż uznaje, że nie traktują na poważnie jej powołania.

W tajemnicy przed wszystkimi Gilda i Gato spędzają noc w byłym mieszkaniu Esperanzy. Rankiem Eva znajduje ich w środku i wzywa policję. Ta zjawia się w mig i zabiera oboje na komisariat. Gato dzwoni do Jorge, żeby prosić go o pomoc. Clara nalega, żeby Jorge wziął udział w ceremonii zakonnej inicjacji Esperanzy. Mężczyzna nie rozumie, dlaczego tak bardzo zależy jej na jego obecności. Genoveva nie zgadza się, by Lola zaśpiewała na ceremonii, lecz po interwencji Tomása zmienia zdanie. Rozpoczyna się ceremonia. Clara denerwuje się, gdy Jorge i Gilda zwlekają z przybyciem…

Materiały novela.pl / Fot. El trece

Tagi: , , , , , , , , , , ,

Komentarze