Odcinek 96

W 96. odcinku telenoweli „Moja nadzieja”: Máximo złości się, że z winy Tomása straci szanse u Esperanzy. Emisja 6 lipca o godz. 17:00 w Czwórce.

Odcinek 96

Pedro i Fede znajdują kolejny powód do bójki. Siostra Clara rozdziela chłopców i nakłada na nich karę. By się na niej odegrać, oni ubierają w habit szkielet człowieka znajdujący się w laboratorium i robią sobie z nim zdjęcia. Lola wpada na pomysł zabrania modelu do domu Máxima, żeby napędzić stracha Evie, ale zostaje przyłapana przez Maríę, która donosi o wszystkim Genovevie.

Eva szuka nowej służącej, która zastąpi Juanę. Carmela wysyła Gildę, ale ta odmawia pracy dla rodziny Ortiz. Esperanza obstaje twardo przy decyzji o zostaniu zakonnicą, choć wszyscy próbują wybić jej ten pomysł z głowy. Genoveva nie zgadza się udostępnić jej wniosek o przyjęcie do ich zgromadzenia i przekazuje je Clarze do ukrycia przed Esperanzą. Tomás stara się przetłumaczyć Esperanzie, że brak jej powołania do służenia Bogu i robi to, by zapomnieć o nim. Ona nalega, że chce spróbować i kontaktuje się z zakonnicą z innego klasztoru z prośbą o pomoc. Tomás i Clara wchodzą do kuchni w momencie, w którym Esperanza przystępuje do złożenia podpisu na wniosku.

Máximo czuje się oszukany przez Tomása. Obwinia brata o popychanie Esperanzy w stronę życia w celibacie oraz o to, że zawsze odbiera mu wszystko, na czym mu zależy. Upija się i wdaje w rozmowę z Juaną, która pomaga mu zrozumieć, że Eva jest jedyną osobą, która naprawdę go kocha.

Materiały novela.pl / Fot. El trece

Tagi: , , , , , , , , , , ,

Komentarze