Odcinek 95

W 95. odcinku telenoweli „Moja nadzieja”: Esperanza podejmuje niespodziewaną decyzję o zostaniu zakonnicą. Emisja 5 lipca o godz. 17:00 w Czwórce.

Odcinek 95

Przed Tomásem dzień pełen zobowiązań, z których wywiązanie się sprawia mu kłopot, albowiem nie czuje się dobrze. Zwraca się do Esperanzy z prośbą o pomoc w przekazaniu datków do klasztoru San Benito. Przejęta wzmagająca się coraz bardziej gorączką biskupa dziewczyna próbuje wyręczyć go w powinnościach, jednakże on nie pozwala jej wejść do klasztoru, do którego nie mają wstępu osoby świeckie. Esperanza złości się i jest gotowa włożyć habit, żeby tylko okazać się pomocna.

Chwilę później brat Romero zawiadamia Esperanzę o tym, że Tomás zemdlał i jest badany przez lekarza. Dziewczyna chce go zobaczyć, ale ksiądz jej nie pozwala oraz nakazuje przysłać z klasztoru kogoś w celibacie. Esperanza nie poddaje się zbyt szybko i nalega na zobaczenie się z Tomásem, aż zostaje wpuszczona do środka. Cierpliwie czuwa przy łóżku chorego, modląc się do boga i prosząc go o szybkie wyzdrowienie dla Tomása. Kiedy jej prośby zostają wysłuchane, a Tomás odzyskuje przytomność, postanawia naprawdę zostać zakonnicą.

Do klasztoru przychodzą dzieci z dzielnicowej jadalni, które także uskarżają się na chorobę. Máximo cieszy się z takiego obrotu sprawy, albowiem wszyscy obwiniają Tomása o zakażenie. Juana oznajmia Evie, że przechodzi na emeryturę i wraca do swojej rodzinnej wioski.

Materiały novela.pl / Fot. El trece

Tagi: , , , , , , , , , , ,

Komentarze