Odcinek 93

W 93. odcinku telenoweli „Moja nadzieja”: Esperanza i Joaquín wygrywają program. Dominga ucieka ze szkoły. Emisja 1 lipca o godz. 17:00 w Czwórce.

Odcinek 93

Gato zawiadamia uczestników reality, że z nieprzewidzianych przyczyn zdjęcia do programu odbędą się jeszcze tego samego dnia. Esperanza wpada w złość, gdyż uważa za niesprawiedliwe odwołanie występu chóru, przez co klasztor nie będzie miał swojego reprezentanta. Tomás próbuje temu zaradzić i proponuje siostrze Suplicio, żeby wystąpiła w trio z Esperanzą i Joaquínem. Siostra Genoveva namawia zakonnicę do udziału.

Máximo pomaga Evie w zdobyciu wymarzonej sukni na wieczorny występ. Ma w tym bowiem ukrytą intencję. Jeśli Esperanza przegra, będzie mogła poświęcić mu więcej swojego czasu. Występy Evy i Esperanzy zostają ocenione jednakowo. Odbywa się dogrywka. Obecność Tomása w studio pomaga Esperanzie opanować nerwy i wygrać pojedynek.

Juana dowiaduje się o planach ucieczki Domingi i uprzedza siostrę Clarę. Tej jednak nie udaje się zaradzić sytuacji. Dopiero interwencja Leticii, która zgłasza się na opiekunkę dziewczyny, by ta nie musiała zmieniać szkoły, rozwiązuje problem. Siostra Genoveva z niechęcią przystaje na propozycję Leticii.

Materiały novela.pl / Fot. El trece

Tagi: , , , , , , , , , , ,

Komentarze

 1. anna
  30 junio, 2016 o 1:19 pm  - Responder

  piekna jest ta piosenka,,sere”

 2. ania
  1 julio, 2016 o 6:01 pm  - Responder

  cudowna piosenka,jeszcze ta scena jak espi spiewa dla tomasa,szkoda ze to tylko jej wyobraznia

 3. Ana
  4 julio, 2016 o 11:38 pm  - Responder

  Piosenka jest naprawdę ładna 🙂