Odcinek 92

W 92. odcinku telenoweli „Moja nadzieja”: Máximo zmienia taktykę. Esperanza zaskakuje Tomása uściskiem. Emisja 30 czerwca o godz. 17:00 w Czwórce.

Odcinek 92

Gato zapewnia Evę, że ustawił wszystko tak, by wygrała finał. Dziewczyna zgadza się rywalizować z Esperanzą. Siostry María i Suplicio dostają dziwnego swędzenia i gorączki. Eva szuka Tomása w klasztorze, żeby przeprosić go za incydent z podmienionym nagraniem wideo. Żeby zadośćuczynić winie, ksiądz nakazuje jej zająć się chorymi zakonnicami. Eva niechętnie zgadza się to zrobić. Spędza z nimi cały dzień i w rezultacie zaraża się ich chorobą.

Máximo jest zazdrosny o to, że jego brat zawsze stawia na swoim. Postanawia zerwać z etykietą dobrego chłopaka, którym chciał zaimponować Esperanzie. Pedro prosi Lolę, żeby wykonali wspólnie projekt do szkoły. Dziewczyna odmawia, lecz później zmienia zdanie i idzie do jego domu. Fede pojawia się tam niespodziewanie i urządza scenę. Leticia i Jorge muszą interweniować. Próbują przetłumaczyć nastoletnim narwańcom, że krzyk nie jest sposobem na rozwiązywanie sporów.

W porywie miłości Esperanza przytula Tomása i wyznaje mu, że bardzo za nim tęskni. On nie wie, jak się zachować. Odsuwa od siebie Esperanzę, choć dobrze wie, że od środka rozdziera go to samo uczucie. Esperanza okazuje skruszoną i składa obietnicę, że już nigdy więcej nie zrobi niczego, co mogłoby wprawić go w zakłopotanie.

Zakaz kopiowania bez zgody autora / Materiały novela.pl / Fot. El trece

Tagi: , , , , , , , , , , ,

Komentarze