Odcinek 91

W 91. odcinku telenoweli „Moja nadzieja”: W klasztorze pojawia się Joaquín, kolega Tomása z seminarium. Emisja 29 czerwca o godz. 17:00 w Czwórce.

Odcinek 91

Esperanza zwraca się z pretensjami do Evy w sprawie kompromitującego ją nagrania wideo z kolacji. Ona jednak nie przyznaje się do winy i przy najbliższej okazji próbuje zobligować Tomása do usunięcia Esperanzy z fundacji. Tomás oświadcza, że nie spełni jej prośby oraz daje jej do zrozumienia, że sama może zostać zwolniona, jeśli dalej będzie utrudniać działanie organizacji.

Ksiądz Joaquín, kolega Tomása z seminarium, wpada z niezapowiedzianą wizytą do klasztoru. Okazuje się, że zna także siostrę Genovevę i dobrze się dogadują. Tomás pokazuje koledze, który jest również zapalonym gitarzystą, przyklasztorną salkę muzyczną. Tam Joaquín poznaje Esperanzę, z którą śpiewa w duecie. Gato i Juanjo, producent telewizyjny, są przypadkowymi świadkami ich występu i zapraszają oboje do udziału w reality. Tomás nie zgłasza sprzeciwu, zaś Joaquín przekonuje siostrę Genovevę, by także nie odmawiała im szansy.

Turca odwiedza siostrę Clarę ze swoim psem. Diana i Nieves zabierają zwierzę na spacer i gubią je. Turca namawia Clarę, żeby wezwały na pomoc Jorge. Zakonnica początkowo odmawia, ale widok zdesperowanej kobiety skłania ją do zmiany zdania. Rodzinna atmosfera, jaką zastaje w domu Jorge, przebywającego w towarzystwie Leticii i Pedra, sprawia jej przykrość. Jorge bez wahania angażuje się do pomocy i odnajduje zaginionego psa Turki.

Materiały novela.pl / Fot. El trece

Tagi: , , , , , , , , , , ,

Komentarze