Odcinek 90

W 90. odcinku telenoweli „Moja nadzieja”: Eva dokucza Esperanzie. Tomás broni dobrego imienia dziewczyny. Emisja 28 czerwca o godz. 17:00 w Czwórce.

Odcinek 90

Zakonnice awansują do kolejnej rundy w programie telewizyjnym i świętują z tego powodu. Tomás nie podziela ich radości, albowiem dalej gniewa się na Esperanzę za to, że wystąpiła w habicie.

Zbliża się wieczór kolacji w stowarzyszeniu „Dam miłosierdzia”. Tomás waha się, czy powinien zabierać ze sobą Esperanzę z obawy o jej impulsywny charakter. Ostatecznie zaprasza ją, lecz wpierw udziela jej lekcji dobrego wychowania. Wspólnie opracowują także przemówienie. W trakcie kolacji Esperanza zachowuje się nienagannie. Ignoruje zaczepki Evy, która szuka sposobu, by ją zdenerwować, zaś jej publiczne wystąpienie zostaje bardzo dobrze przyjęte przez zaproszoną socjetę. Kiedy Máximo wychodzi na scenę, żeby pokazać nagranie wideo prezentujące fundację, dochodzi do przykrego incydentu. Goście oglądają uwłaczające godności Esperanzy sceny z jej życia, które puściła Eva. Dziewczyna czuje się zawstydzona i szykuje się do wyjścia, gdy na scenę wchodzi Tomás, by stanąć w jej obronie oraz uświadomić wszystkim, jak wielkie serce ma jego towarzyszka. Przemówienie biskupa wzrusza Esperanzę.

Siostra Beatriz mylnie odczytuje wiadomość zostawioną przez Jorge dla Leticii i przekazuje ją do rąk siostrze Clarze. Ta udaje się na spotkanie, na które nie została zaproszona, i jest jej wstyd, gdy nacina się na Leticię i Jorge w wynajętym przez niego domu.

Zakaz kopiowania bez zgody autora / Materiały novela.pl / Fot. El trece

Tagi: , , , , , , , , , , ,

Komentarze