Odcinek 89

W 89. odcinku telenoweli „Moja nadzieja”: Kamery rejestrują, jak Tomás kłóci się z Esperanzą za kulisami programu. Emisja 27 czerwca o godz. 17:00 w Czwórce.

Odcinek 89

Esperanza znajduje na placu samotną dziewczynkę sprzedającą znaczki, przemarzniętą i wygłodzoną. Bez wahania zabiera ją do klasztoru, żeby ją nakarmić. Siostra Genoveva dowiaduje się o tym i wpada w złość, powołując się na przepisy zabraniające zabieranie nieletnich. Tomás wstawia się za Esperanzą i razem z Jorge udaje im się udobruchać zakonnicę.

Gato namawia Esperanzę do udziału w reality. Ona zgadza się, lecz stawia warunek. Jeśli wygrają, przeznacza nagrodę na jadalnię, do której chodzi Priscilla. Siostra Genoveva kręci nosem co do przeznaczenia nagrody, ale po negocjacjach z Esperanzą ustępuje. Producent programu życzy sobie, żeby w trakcie występu doszło do jakiegoś zamieszania, bo to podnosi wyniki oglądalności. W tej sytuacji Gato angażuje do udziału Evę.

Kiedy Esperanza długo nie wraca z przesłuchania, Tomás postanawia poszukać jej w studio telewizyjnym. Znajduje ją, ubraną w habit i wpada w złość. Żąda wyjaśnień. Dochodzi do awantury, którą rejestrują w całości operatorzy kamer…

Zakaz kopiowania bez zgody autora / Materiały novela.pl / Fot. El trece

Tagi: , , , , , , , , , , ,

Komentarze