Odcinek 88

W 88. odcinku telenoweli „Moja nadzieja”: Tomás docenia zaangażowanie Esperanzy w pracę dla fundacji. Emisja 24 czerwca o godz. 17:00 w Czwórce.

Odcinek 88

Esperanza pracuje ramię w ramię z biskupem Tomásem przy zbiórce datków dla ofiar powodzi z Misiones. Wspólnie udaje im się odzyskać kilka dotacji wstrzymanych przez Evę. Dziewczyna dusi w sobie uczucie, jakim wciąż darzy Tomása. Kiedy na chwilę je uwalnia i w rozmarzeniu wymawia imię ukochanego, siostra Clara strofuje ją oraz uprzedza, by uważała, bo ktoś mógłby ją usłyszeć.

Tomás namawia siostrę Genovevę, żeby zezwoliła na udział chóru w programie reality. Zakonnice proponują Esperanzie wspólny występ, ale ona odmawia, gdyż jest zbyt pochłonięta pracą dla fundacji. Tomás jest dumny z zaangażowania dziewczyny i nie może się jej nachwalić. Fundacja zdobywa wiele środków, jednak nie obywa się bez kłopotów. Kilku mężczyzn wykorzystuje okazję, by skraść owoce zbiórki. Na szczęście szybka interwencja Jorgego powstrzymuje złodziejaszków. Zawodzi także kolejny plan Evy. Máximo znajduje lokalizator podrzucony przez nią do jego samochodu.

Zakaz kopiowania bez zgody autora / Materiały novela.pl / Fot. El trece

Tagi: , , , , , , , , , , ,

Komentarze