Odcinek 87

W 87. odcinku telenoweli „Moja nadzieja”: Esperanza zgadza się pracować w fundacji prowadzonej przez Tomása. Emisja 23 czerwca o godz. 17:00 w Czwórce.

Odcinek 87

Tomás wykorzystuje spotkanie z Esperanzą, żeby zaproponować jej pracę w fundacji. Namawia dziewczynę, żeby została jego prawą ręką, albowiem nie ufa Evie, ani Máximowi. Ona obiecuje się zastanowić. Następnego dnia biskup ponawia propozycję i nie pozwala Esperanzie mu odmówić.

Siostra Clara znajduje list napisany przez Domingę. Błędnie sądzi, że dziewczyna jest zakochana w biskupie Tomásie. Dzieli się swoimi podejrzeniami z Jorge i Leticią, lecz żadne z nich nie wie, jak jest naprawdę. Jedynie Gato odgaduje prawdziwe uczucia dziewczyny.

Eva staje na głowie, by wykazać, że Esperanza nie nadaje się do pracy w fundacji. Pedro próbuje wyjaśnić Loli przyczynę nieporozumienia, które ich poróżniło, lecz ona zbyt cierpi, by go wysłuchać. Esperanza organizuje transport materacy do Misiones. Eva nasyła na nią policjanta, żeby utrudnić jej zadanie. Zdesperowana dziewczyna wzywa na pomoc Tomása, który w mig rozwiązuje problem. Esperanza i Tomás zgodnie przyznają, że razem mogą uczynić wiele dobrego dla potrzebujących.

Zakaz kopiowania bez zgody autora / Materiały novela.pl / Fot. El trece

Tagi: , , , , , , , , , , ,

Komentarze