Odcinek 86

W 86. odcinku telenoweli „Moja nadzieja”: Tomás i Esperanza spotykają się przypadkowo na tej samej kolacji. Emisja 22 czerwca o godz. 17:00 w Czwórce.

Odcinek 86

Esperanza jest przygnębiona po tym jak Tomás otrzymał święcenia biskupie. Siostra Clara i Gilda podtrzymują ją na duchu. Ona obiecuje im, że zapomni o niespełnionej miłości.

Lola opowiada o swoim pobycie w Misiones. Wszyscy są zaskoczeni, gdy dziewczyna wyjawia, że ojciec zmusił ją do pracy i dlatego od niego uciekła. Pedro próbuje odzyskać przyjaźń Loli, ale ona dalej jest na niego obrażona. Żeby mu dokuczyć, nagrywa wideo, na którym całuje się z Fede. Pedra ogarnia zazdrość. Rzuca się na Fede z pięściami, przekonany że ten pocałował Lolę wbrew jej woli. Dziewczyna okłamuje Pedra, wmawiając mu, że pocałowali się, bo są parą.

Esperanza szuka zajęcia, żeby nie rozmyślać o Tomásie. Máximo wpada do niej z wizytą i przynosi czekoladki na poprawę humoru. Eva, która przez cały czas śledziła narzeczonego, zwraca się z pretensjami do Esperanzy i nakazuje jej trzymać się z dala od Máxima. Obowiązki biskupa zmuszają Tomása do odwołania przyjęcia zorganizowanego z myślą o nim przez Juanę. Ponieważ spotkanie charytatywne ostatecznie nie odbywa się, Tomás postanawia zaskoczyć Juanę, składając jej niezapowiedzianą wizytę. Nowo obrany biskup nie wie, że Máximo zaprosił na tę samą kolację Esperanzę, zaś ta, przekonana o nieobecności Tomása, przyjęła zaproszenie.

Zakaz kopiowania bez zgody autora / Materiały novela.pl / Fot. El trece

Tagi: , , , , , , , , , , ,

Komentarze