Odcinek 85

W 85. odcinku telenoweli „Moja nadzieja”: Ksiądz Tomás przyjmuje święcenie biskupie. Esperanza rozpacza. Emisja 21 czerwca o godz. 17:00 w Czwórce.

Odcinek 85

Nadchodzi dzień przyjęcia przez księdza Tomása święcenia biskupiego. Przed ceremonią Esperanza wślizguje się na zakrystię i żegna Tomása pocałunkiem. Zakonnice namawiają dziewczynę, żeby zaśpiewała podczas mszy. Przestają nalegać, kiedy poznają powód jej odmowy. Ostatecznie Esperanza postanawia wziąć udział w ceremonii.

Widok ukochanego przyjmującego święcenia doprowadza Esperanzę do łez. W trakcie przemówienia Tomása dziewczyna wybiega z płaczem ze świątyni. Máximo biegnie za nią i chce ją zabrać w miejsce, w którym będzie mogła się odprężyć. Jednakże ona woli wrócić do klasztoru, by przeprosić Tomása za swoje zachowanie. Przelotni kochankowie żegnają się z wielkim bólem.

Lola wraca do Buenos Aires, gdy dowiaduje się o święceniu księdza Tomása na biskupa. Pedro próbuje zbliżyć się do niej, lecz ona ma do niego żal z powodu fotografii zrobionej mu z Mercedes i nie chce z nim rozmawiać.

Zakaz kopiowania bez zgody autora / Materiały novela.pl / Fot. El trece

Tagi: , , , , , , , , , , ,

Komentarze