Odcinek 84

W 84. odcinku telenoweli „Moja nadzieja”: Esperanza odkrywa, że ksiądz Tomás jest o krok od zostania biskupem. Emisja 20 czerwca o godz. 16:00 w Czwórce.

Odcinek 84

Pierwszego dnia w szkole Gato ma problem z nową uczennicą, Domingą. Dziewczyna gubi się i nie wraca do szkoły po zajęciach sportowych. Jorge i Leticia kryją Gata, podczas gdy ten próbuje odszukać zaginioną uczennicę. Kiedy już ją odnajduje, usiłuje z nią porozmawiać, lecz ona mylnie interpretuje jego intencje i myśli, że nauczyciel próbuje ją poderwać.

Gilda wraca do Buenos Aires i zmusza Esperanzę, żeby poszły razem potańczyć. Następnego dnia siostra Clara wypytuje ją o to, jak spędziła wieczór. Esperanza zauważa, że Tomás przysłuchuje się ich rozmowie i wmawia zakonnicy, że świetnie się bawiła oraz że pragnie zapomnieć o Tomásie, by ten mógł w spokoju podjąć decyzję.

Biskup oznajmia Tomásowi, że został wciągnięty na listę kandydatów do święcenia na biskupa i do pełni sukcesu brakuje jedyni decyzji papieża. Esperanza roni łzę na tę wiadomość. Matka przełożona przerywa Turce, gdy ta przymierza się do wyznania Jorgemu prawdy na temat Clary i ich córki.

Zakaz kopiowania bez zgody autora / Materiały novela.pl / Fot. El trece

Tagi: , , , , , , , , , , ,

Komentarze