Odcinek 83

W 83. odcinku telenoweli „Moja nadzieja”: Ksiądz Tomás nie potrafi powstrzymać łez, gdy słyszy śpiew Esperanzy. Emisja 17 czerwca o godz. 16:00 w Czwórce.

Odcinek 83

Leticia dziękuje siostrze Clarze, że wstawiła się za nią przed siostrą Genovevą. Siostra Clara daje do zrozumienia Jorgemu, że cieszy się z jego związku z Leticią. On zaś uświadamia ją, że gdyby zrzuciła habit, nie wiedziałby na którą z nich się zdecydować. Tomás postanawia na powrót zostać księdzem. Esperanza nie chce z nim więcej rozmawiać na ten temat. Zwierza się ze swoich trosk siostrze Clarze, która namawia ją, by usunęła się na bok i nie stawała Tomásowi na ścieżce awansu.

Máximo zatrudnia nową sekretarkę. Jej brak kompetencji staje się powodem kolejnej sprzeczki z Evą. Ksiądz Tomás zdobywa dla Gata posadę nauczyciela wychowania fizycznego w szkole. Namawia go, żeby skorzystał z szansy i nie zawiódł jego zaufania. Nieves prosi księdza Tomása, żeby udzielił ślubu jej ciotce, która czekała na ten moment pięćdziesiąt lat. Siostra Suplicio namawia Esperanzę do wykonania pieśni „Ave María” podczas ceremonii. Ksiądz Tomás wzrusza się, słysząc głos dziewczyny.

Materiały novela.pl / Fot. El trece

Tagi: , , , , , , , , , , ,

Komentarze

  1. ania
    18 junio, 2016 o 9:26 am  - Responder

    pieknie zaspiewała