Odcinek 82

W 82. odcinku telenoweli „Moja nadzieja”: Ksiądz Tomás chce podzielić się z Esperanzą swoim postanowieniem. Emisja 16 czerwca o godz. 16:00 w Czwórce.

Odcinek 82

Osqui wraca do zdrowia. Tomás postanawia pójść za radą biskupa i wyjechać do klasztoru, żeby przemyśleć swoją przyszłość. Rozmowa z mnichem, który dzieli się z nim swoją historią, pozwala mu podjąć ostateczną decyzję. W międzyczasie Esperanza dowiaduje się z podsłuchanej rozmowy, że przed Tomásem pojawiła się szansa awansu na biskupa i czuje, że znalazła się na straconej pozycji. Máximo próbuje wykorzystać sytuację. Pociesza Esperanzę i namawia ją, żeby porzuciła nadzieje na związek z Tomásem, bo ten nie zrzuci dla niej sutanny.

Alicia widzi, jak Leticia wysiada z samochodu Jorge. Cierpliwie przygląda się sytuacji, by następnie naskoczyć na męża i zagrozić mu, że poskarży się władzom klasztoru. On nie traktuje jej poważnie. Ona natomiast spełnia swoją groźbę. Tomás szuka Esperanzy w firmie, żeby wyznać jej, że podjął już swoją decyzję. Po jego wyrazie twarzy Esperanza domyśla się, co jej powie i woli odejść, zanim ten przemówi.

Materiały novela.pl / Fot. El trece

Tagi: , , , , , , , , , , ,

Komentarze