Odcinek 77

W 77. odcinku telenoweli „Moja nadzieja”: Pomimo nagany od biskupa ksiądz Tomás znów całuje Esperanzę. Emisja 9 czerwca o godz. 16:00 w Czwórce.

Odcinek 77

Biskup nie jest zadowolony, gdy spotyka księdza Tomása w klasztorze. Nakazuje mu trzymać się z dala od Esperanzy i zachowywać się jak na kapłana przystało. Spełnienie tego nakazu jest o tyle trudne, że Tomás nie może powstrzymać się przed pocałowaniem Esperanzy za każdym razem, gdy spotyka ją na swojej drodze…

Gato znajduje nowych sponsorów do programu siostry Genovevy. Ona nie może ich przyjąć, gdyż jest zbyt pochłonięta obowiązkami matki przełożonej. Gato namawia siostrę Beatriz, żeby zastąpiła siostrę Genovevę, o niczym jej nie mówiąc, i wystąpiła w programie kulinarnym. Podczas pierwszego nagrania o mały włos nie zostają nakryci przez siostrę Genovevę. Kiedy przenoszą zdjęcia na plac, zostają zatrzymani przez policję i trafiają na komisariat. Jorge nie może ich uwolnić bez zgody siostry Genovevy. Ta odmawia interwencji, zmuszając siostrę Beatriz do spędzenia nocy za kratkami.

Mercedes próbuje zbliżyć się do Pedra i udaje jej się skraść mu pocałunek. Osqui nakrywa ich i chce pobić Pedra, ale Julieta i Mercedes go powstrzymują.

Materiały novela.pl / Fot. El trece

Tagi: , , , , , , , , , , ,

Komentarze

  1. ania
    10 junio, 2016 o 11:03 am  - Responder

    jak on ja caluje,ach…i w koncu sie nie powstrzymuje 🙂 ten caly kot tez jest smieszny