Odcinek 75

W 75. odcinku telenoweli „Moja nadzieja”: Esperanza wpada w przerażenie na wieść o wypadku siostry Clary. Emisja 7 czerwca o godz. 16:00 w Czwórce.

Odcinek 75

Ksiądz Tomás mówi Esperanzie, że na jakiś czas musi odciąć się od wszystkiego i od wszystkich. Dziewczyna źle przyjmuje tę wiadomość i odchodzi, nie pozwoliwszy mu skończyć. Ksiądz zamierza poświęcić cały swój czas na pracę w dzielnicy. Prosi siostrę Clarę o wsparcie. Ta początkowo się waha, gdyż matka przełożona powierzyła jej inne zadanie, ale ostatecznie zgadza się włączyć do pomocy.

Gato znajduje sponsorów gotowych poprzeć siostrę Genovevę w jej programie, lecz ona nie jest z nich zadowolona. Nieves i Diana dostrzegają dziwne zachowanie Esperanzy. Dziewczyna przyznaje się im, że to z powodu zakochania, ale nie chce im zdradzić kim jest jest obiekt jej westchnień.

Praca w dzielnicy okazuje się wielką próbą dla siostry Clary, albowiem przychodzi jej spędzić większość dnia w towarzystwie Jorgego. Robi się zazdrosna, gdy widzi go rozmawiającego z Leticią, przez co nie może się skoncentrować na tym, co robi. W drodze do warsztatu przez nieuwagę wpada do starej studni. Jorge szybko organizuje akcję ratunkową. Esperanza dowiaduje się o wypadku i spieszy na pomoc zakonnicy. Tomás próbuje ją uspokoić.

Materiały novela.pl / Fot. El trece

Tagi: , , , , , , , , , , ,

Komentarze