Odcinek 74

W 74. odcinku telenoweli „Moja nadzieja”: Ksiądz Tomás zostaje czasowo zawieszony w obowiązkach. Emisja 6 czerwca o godz. 16:00 w Czwórce.

Odcinek 74

Ksiądz Tomás opowiada arcybiskupowi o tym, co zdarzyło się między nim a Esperanzą. Ten prosi o czas do namysłu. Później postanawia zawiesić na jakiś czas księdza Tomása w jego obowiązkach, by mógł zastanowić się nad swoim życiem. Uprzedza go jednak, że złożone śluby zakonne nie przestają go obowiązywać. Esperanza jest bardzo zaniepokojona sytuacją z księdzem Tomásem i chciałaby wiedzieć, jaką podejmie decyzję. Tomás umawia się z nią na placu, żeby porozmawiać. Witają się ciepłym uściskiem.

Esperanza oznajmia Máximowi, że odchodzi z firmy. Eva dowiaduje się o tym i nie kryje radości. Pereyra donosi Máximowi, że jeden z jego ludzi widział Tomása całującego się z Esperanzą. Máximo planuje wykorzystać to przeciwko bratu. Eva celowo zostawia swój telefon w jego biurze, żeby nagrać ich rozmowę.

Materiały novela.pl / Fot. El trece

Tagi: , , , , , , , , , , ,

Komentarze

  1. Kate
    7 junio, 2016 o 12:43 pm  - Responder

    MAM PYTANIE WIE KTOŚ JAK SIE NAZYWA TEN AKTOR CO GRA ARCYBISKUPA W TEJ TELCE ?SUPER ODCINEK OGLADAM KAZDY ODCINEK ALE NAJBARDZIEJ NIE MOGE SIE DOCZEKAC ODCINKA W KTORYM TOMAS ZRZUCI SUTANE I BEDZIE Z ESPERANZA JULIA