Odcinek 71

W 71. odcinku telenoweli „Moja nadzieja”: Lola poznaje ojca. Mężczyzna zaprasza ją do swojego domu w Misiones. Emisja 1 czerwca o godz. 16:00 w Czwórce.

Odcinek 71

Zbliża się dzień kiermaszu. Wszystkie zakonnice angażują się do przygotowania zabaw i jedzenia. Esperanza postanawia nie brać w nim udziału, żeby uniknąć kontaktu z księdzem Tomásem. Máximo obliguje ją do pójścia, argumentując to powinnościami wobec firmy. Zetknięcie z Tomásem sprawia ogromny ból Esperanzie. Dziewczyna izoluje się, żeby popłakać. Ksiądz przypadkowo napotyka ją i w trakcie rozmowy przyznaje się, że ją kocha.

Máximo nasyła inspektora, który ma zamknąć kiermasz z powodu sprzedaży jedzenia bez pozwolenia. Żeby temu zapobiec, ksiądz Tomás postanawia rozdać jedzenie i sfinansować podróż dzieci z pieniędzy fundacji. Eva kontynuuje starania o odzyskanie Máxima, lecz nie osiąga sukcesu. Gdy ten po raz kolejny wyrzuca ją z domu, przystępuje do pakowania swoich walizek.

W klasztorze pojawia się ojciec Loli. Mężczyzna pragnie poznać swoją córkę i zamienić z nią kilka słów. Pragnie również zaproponować jej, żeby wyjechała z nim do Misiones i zamieszkała z jego rodziną. Lola dowiaduje się, że jej matka skutecznie uniemożliwiła jej kontakt z ojcem. Musi podjąć niełatwą decyzję. Kiedy wspomina o swoich rozterkach Pedrowi, ten okazuje swoje niezadowolenie z powodu jej wyjazdu.

Materiały novela.pl / Fot. El trece

Tagi: , , , , , , , , , , ,

Komentarze