Odcinek 70

W 70. odcinku telenoweli „Moja nadzieja”: Ksiądz Tomás zaprzepaszcza ostatnią szansę daną mu przez Esperanzę. Emisja 31 maja o godz. 16:00 w Czwórce.

Odcinek 70

Esperanza rozpacza po tym, jak została odrzucona przez księdza Tomása. Siostra Clara ją pociesza, lecz trudno jej znaleźć słowa ukojenia dla beznadziejnie zakochanej dziewczyny. Esperanza rozpaczliwie szuka kontaktu z księdzem Tomásem, lecz ten skutecznie jej unika. Siostra Genoveva odkrywa, że Pedro spotkał się po kryjomu z Lolą i naciska na matkę przełożoną, żeby go ukarała. Chłopak zostaje wycofany z udziału w przedstawieniu, zaś jego miejsce ma zająć Fede. Lola się na to nie zgadza i postanawia temu zaradzić. Zdobywa nagranie, na którym Fede pije z piersiówki, którą dała mu siostra Genoveva w zamian za wydanie Pedra, i pokazuje je matce przełożonej. Ta odwołuje swoją wcześniejszą decyzję.

Eva jest gotowa na każde szaleństwo, byle tylko zatrzymać Máxima. Udaje się do biura narzeczonego i skuwa go razem ze sobą, żeby w ten sposób zobligować do szczerej rozmowy. On odwraca jej uwagę, fałszywym zapewnieniem o tym, że jej wybaczy, i zamyka ją w biurze, żeby samemu pójść na przedstawienie z udziałem Esperanzy.

Esperanza jest zawiedziona na księdzu Tomásie z powodu jego nieobecności na przedstawieniu. Szuka go na zakrystii, żeby ponownie namówić do szczerej rozmowy. Oświadcza, że daje mu ostatnią szansę na to, by do niej wyszedł. Jeśli tego nie zrobi, pogodzi się z jego decyzją i nigdy więcej nie zawróci mu głowy. Dziewczyna odlicza od dziesięciu do zera, po czym odchodzi. Trapiony wątpliwościami Tomás ostatecznie zdejmuje koloratkę i wychodzi do Esperanzy, lecz jej już nie zastaje…

Materiały novela.pl / Fot. El trece

Tagi: , , , , , , , , , , ,

Komentarze

 1. Magic
  29 mayo, 2016 o 1:40 pm  - Responder

  Odlicza od 1 do 9 🙂 ale to szczwgół.

 2. Magic
  29 mayo, 2016 o 1:41 pm  - Responder

  Odlicza od 1 do 9 🙂 ale to szczegół.

 3. MONIKA
  31 mayo, 2016 o 9:08 am  - Responder

  2 razy mówi 8 wiec tak jakby połączyła 10 😂

 4. Maria
  31 mayo, 2016 o 10:54 pm  - Responder

  Ale końcówka była mega smutna 🙁