Odcinek 69

W 69. odcinku telenoweli „Moja nadzieja”: Esperanza z trudem usiłuje nakłonić księdza Tomása do rozmowy. Emisja 30 maja o godz. 16:00 w Czwórce.

Odcinek 69

Esperanza słyszy przypadkiem, jak ksiądz Tomása zwierza się z tego, co do niej czuje. Zaprasza go na kolację pod pretekstem uczczenia przeprowadzki do nowego mieszkania, lecz on odmawia i spławia ją. Później jednak żałuje swojego zachowania, kupuje wino i składa jej wizytę, żeby prosić o przebaczenie. Kiedy Esperanza próbuje nakłonić go do szczerej rozmowy o tym, co do siebie czują, on wycofuje się, a następnego dnia unika jej na wszelkie możliwe sposoby. Gdy w końcu wpadają na siebie, wyznaje jej, że muszą się od siebie oddalić.

Eva chce przekonać Máxima, żeby dał jej szansę, ale on się nie zgadza i wyrzuca ją z domu. Gato także się wyprowadza, na prośbę Tomása. Lola nie chce zostać sama z Evą, dlatego postanawia zamieszkać tymczasowo w klasztorze, do czasu aż Esperanza zaprosi ją do swojego mieszkania. Jorge i matka przełożona otrzymują zgodę na kontynuowanie przygotowań do przedstawienia.

Materiały novela.pl / Fot. El trece

Tagi: , , , , , , , , , , ,

Komentarze