Odcinek 68

W 68. odcinku telenoweli „Moja nadzieja”: Ksiądz Tomás odrzuca zaproszenie Esperanzy. Máximo wyrzuca Evę. Emisja 27 maja o godz. 16:00 w Czwórce.

Odcinek 68

Clara, Gato i Tomás pomagają Esperanzie przy przeprowadzce. W klasztorze uczniowie ćwiczą przed występem teatralnym z okazji półrocza nauki. Arcybiskup składa wizytę Fortunatowi. Ten denerwuje się z powodu dobiegającej z prób muzyki, bo uważa, że przeszkadza arcybiskupowi, choć ten zapewnia go, że tak nie jest. Po odprawieniu gościa, nakazuje matce przełożonej odwołać przedstawienie. Zakonnica zgłasza sprzeciw, podobnie jak inne siostry i uczniowie. Ci ostatni dodatkowo sprzeczają się o przydzielenie postaci, albowiem wszyscy chcą grać główne role.

Eva flirtuje z Gatem przez telefon. Zmawiają się, żeby wyjechać razem, w tajemnicy przed wszystkimi. Máximo nabiera podejrzeń i wykorzystuje nieuwagę Evy, by przejrzeć zawartość jej telefonu. Gdy zdobywa pewność, że jest oszukiwany, usiłuje pozbyć się Evy z domu, ale ona nie chce odejść. Esperanza zaprasza Tomása na kolację. Ksiądz uprzejmie odrzuca zaproszenie. Później oboje rozmyślają o sobie…

Materiały novela.pl / Fot. El trece

Tagi: , , , , , , , , , , ,

Komentarze