Odcinek 67

W 67. odcinku telenoweli „Moja nadzieja”: Ksiądz Tomás przyznaje się Esperanzie, że jest o nią zazdrosny. Emisja 26 maja o godz. 16:00 w Czwórce.

Odcinek 67

Siostra Genoveva zdobywa nagranie z kamer wideo z hotelu. Fortunato donosi biskupowi, że ksiądz Tomás wszedł do pokoju Esperanzy. Esperanza prosi Máxima o pomoc. Ten udaje się na rozmowę z biskupem i przekupuje go, oferując hojne wsparcie. Tomás dowiaduje się o tym i zwraca się z pretensjami do brata. Esperanza wtrąca się między nimi, żeby wyjaśnić, że osobiście zwróciła się do Máxima z prośbą o interwencję. Gdy zostaje sama z księdzem, zmusza go do przyznania się, że jest zazdrosny. Ksiądz nie kryje się z tym i próbuje ją pocałować, ale ostatecznie powstrzymuje się i odchodzi.

Eva coraz bardziej zbliża się do Gata. Jednakże gdy ten zbiera się na odwagę, by ją pocałować, ona go powstrzymuje. Uczniowie postanawiają wstawić się zbiorowo za siostrą Suplicio przed matką przełożoną, by nie zawieszała jej w obowiązkach z powodu incydentu na zajęciach z muzyki, za który to oni ponoszą winę.

Materiały novela.pl / Fot. El trece

Tagi: , , , , , , , , , , ,

Komentarze