Odcinek 66

W 66. odcinku telenoweli „Moja nadzieja”: Máximo podstępem aranżuje kolację z Esperanzą. Eva próbuje im przeszkodzić. Emisja 25 maja o godz. 16:00 w Czwórce.

Odcinek 66

Esperanza jest zaniepokojona kolejnym zniknięciem Loli. Prosi Máxima o pomoc w poszukiwaniu dziewczyny. On zgadza się, ale w zamian chce, żeby ona towarzyszyła mu podczas służbowej kolacji. Naprawdę próbuje zaaranżować w ten sposób spotkanie z nią w cztery oczy. Clara czuje się odpowiedzialna za zniknięcie Loli. Gdyby nie zgodziła się na przeniesienie Pedra do Bahía Blanca, ten nie uciekłby razem z Lolą.

Lola i Pedro wybierają się do Chivilcoy. Mężczyzna, który podwozi nastolatków na przystanek, rozpoznaje ich i, zaniepokojony, zawiadamia klasztor. Tomás i Jorge jadą do nich. Ksiądz przekonuje Lolę, że źle postępuje oraz uprzedza, że jeśli nie pojawi się na posiedzeniu sądu, Esperanza i Clara stracą prawa do opieki nad nią i nad jej bratem. Zapewnia również, że Jorge zadba o to, by Pedro pozostał w Buenos Aires. Pedro i Lola odstępują od zamiaru opuszczenia miasta.

Eva odkrywa, że Máximo umówił się z kimś w restauracji. Zaprasza Tomása na kolację, pod pretekstem uczczenia odnalezienia Loli, żeby przekonać się, z kim zdradza ją narzeczony…

Materiały novela.pl / Fot. El trece

Tagi: , , , , , , , , , , ,

Komentarze