Odcinek 65

W 65. odcinku telenoweli „Moja nadzieja”: Ksiądz Tomás jest zachwycony widokiem Esperanzy w sukni ślubnej. Emisja 24 maja o godz. 16:00 w Czwórce.

Odcinek 65

Tomás żałuje, że wskazał Esperanzę jako opiekunkę Loli i Osquiego, bo ta została bez dachu nad głową. Do tego jest zazdrosny, bo myśli, że dziewczyna spędziła noc w siedzibie firmy w towarzystwie jego brata. Máximo dowiaduje się o problemach Esperanzy i proponuje, że wynajmie jej mieszkanie w jednym z budynków, którego jest właścicielem, za symboliczną kwotę.

Matka przełożona znów udaje się na odpoczynek duchowy i powierza swoje funkcje Clarze. Zakonnica musi zająć się sprawą Pedra, którego matka złożyła wniosek o przeniesienie do innej szkoły. Jorge wstawia się za synem, ale Clara jest jest zdecydowana spełnić prośbę Alicii, by odciąć się od ich rodziny. Pedro dowiaduje się o planach matki i ucieka z domu razem z Lolą.

Turca denerwuje się z powodu występu na pokazie mody. Esperanza jest przy niej, żeby dodać jej śmiałości. Kiedy okazuje się, że jedna z modelek nie może wystąpić na wybiegu, Turca proponuje Esperanzie, żeby ją zastąpiła i pokazała się w sukni ślubnej. Przypadkowo Tomás zjawia się na pokazie i ogląda występ Esperanzy. Zachwycony jej wyglądem przyznaje, że jest najpiękniejszą panną młodą jaką widział.

Materiały novela.pl / Fot. El trece

Tagi: , , , , , , , , , , ,

Komentarze