Odcinek 64

W 64. odcinku telenoweli „Moja nadzieja”: Ksiądz Tomás prosi kardynała o dyspensę na ślub dla młodej pary. Emisja 23 maja o godz. 16:00 w Czwórce.

Odcinek 64

Fernando i Amancay szukają pomocy u księdza Tomása. W świetle prawa są małżeństwem, jednak ojciec kobiety nie uznaje ich cywilnego ślubu. Jeśli chcą być dalej razem, muszą złożyć sobie przysięgę przed Bogiem. Na przeszkodzie staje jednak fakt, że są odmiennych wyznań. Ksiądz Tomás zwraca się do biskupa z prośbą o wydanie dyspensy. Okazuje się jednak, że proces ubiegania się o takie pozwolenie trwa przynajmniej kilka miesięcy.

Beatriz rozsiewa pośród zakonnic plotkę o przyjeździe kardynała Toriella do Argentyny. Esperanza namawia Tomása, żeby spotkał się z kardynałem i poprosił go o wydanie pozwolenia na ślub Fernanda i Amancay. On daje się przekonać i odnosi sukces. Matka przełożona otrzymuje dyspensę od sekretarza samego papieża. Tymczasem Lola przeżywa swój pierwszy raz z Pedrem. Nastolatkowie zostają nakryci przez Alicię, która urządza skandal i wyrzuca Lolę.

Materiały novela.pl / Fot. El trece

Tagi: , , , , , , , , , , ,

Komentarze