Odcinek 63

W 63. odcinku telenoweli „Moja nadzieja”: Siostra Clara prosi Máxima o wsparcie finansowe dla klasztoru. Emisja 20 maja o godz. 16:00 w Czwórce.

Odcinek 63

Máximo spiera się z bratem o wydatki fundacji, albowiem nie chce przydzielić pieniędzy klasztorowi. Ksiądz Tomás uspokaja Clarę i osobiście zleca murarzom naprawienie klasztornego patio. Także Eva wdaje się w kłótnię z Máximem. W efekcie zrywa z nim i odchodzi z domu. Gato znajduje ją zapłakaną i proponuje jej nocleg.

Nadchodzi dzień urodzin Loli. Pedro odwiedza ją i przynosi w prezencie gitarę. Máximo dowiaduje się o urodzinach dziewczynki i planuje zorganizować dla niej przyjęcie niespodziankę, żeby przypodobać się Esperanzie. Ponadto, z pomocą Pereyry, próbuje namierzyć Gracielę. Ksiądz Tomás także zobowiązuje się do odnalezienia kobiety z pomocą Jorgego.

Po powrocie do domu na Lolę czeka niespodzianka – przygotowane z myślą o niej przyjęcie urodzinowe. Do pełni szczęścia brakuje jedynie Gracieli, która w końcu pojawia się w towarzystwie księdza Tomása. Máximo złości się, że jego brat go uprzedził. Jorge spotyka siostrę Clarę na przyjęciu. Ona nie chce z nim rozmawiać. Oznajmia mu jedynie, że wybrała swoje powołanie.

Esperanza cieszy się ze szczęścia Loli oraz z jej spotkania z matką. Ksiądz Tomás zaczepia Esperanzę w kuchni podczas przygotowania tortu urodzinowego dla Loli. Kiedy Esperanza zapala na nim świeczkę, Tomás proponuje jej, żeby także pomyślała o jakimś życzeniu. Ona zamyka oczy, a po ich otwarciu spogląda na Tomása wzrokiem zakochanej…

Materiały novela.pl / Fot. El trece

Tagi: , , , , , , , , , , ,

Komentarze

  1. kinga
    20 mayo, 2016 o 1:45 pm  - Responder

    Zastanawia mnie dlaczego usuwacie komentarze z pytaniem kiedy następne opisy jak już je dodacie.