Odcinek 62

W 62. odcinku telenoweli „Moja nadzieja”: Siostra Clara prosi Máxima o wsparcie finansowe dla klasztoru. Emisja 19 maja o godz. 16:00 w Czwórce.

Odcinek 62

Clara staje przed najtrudniejszą decyzją swojego życia. Musi wybrać między powołaniem, a niegasnącą miłością do Jorge. Matka przełożona daje jej dobę na podjęcie decyzji.

Z powodu pęknięć na patio inspektor zamyka klasztor. Zakonnice nie wiedzą, co robić. Matka przełożona prosi Esperanzę, żeby zwróciła się Máxima z błaganiem o wsparcie finansowe. Ten nie zgadza się spełnić jej prośby, albowiem chce, żeby matka przełożona lub ktoś wysoko postawiony w klasztorze osobiście się do niego zwrócił. Nieves prosi o interwencję siostrę Clarę, która miałaby zastąpić nieobecną matkę przełożoną w jej obowiązkach, ale ta jest zbyt zajęta i odsyła ją do Tomása, by samej udać się na spotkanie z Jorge.

Ksiądz Tomás angażuje się w sprawę przyznania dodatku dla klasztoru. Máximo upiera się przy swoim żądaniu, by któraś z zakonnic zwróciła się o to do niego. W końcu siostra Clara bierze sprawy w swoje ręce i staje przed Máximem.

Materiały novela.pl / Fot. El trece

Tagi: , , , , , , , , , , ,

Komentarze