Odcinek 61

W 61. odcinku telenoweli „Moja nadzieja”: Ojciec Fortunato szuka Clary w hotelu, gdzie ta spotkała się z Jorge. Emisja 18 maja o godz. 16:00 w Czwórce.

Odcinek 61

Clara jest zdezorientowana po wyznaniu Jorge. Esperanza pomaga jej dojść do siebie i namawia do odbycia szczerej rozmowy. Clara zgadza się i postanawia odwiedzić Jorge w hotelu ubrana po cywilnemu. Ojciec Fortunato, nowy zarządca klasztoru, zauważa zniknięcie zakonnicy. Beatriz zdradza mu, dokąd udała się Clara. Ten postanawia osobiście udać się do hotelu, by sprawdzić, co się dzieje. Tomás wyprzedza go i spotyka na miejscu Esperanzę.

Eva domyśla się, że Máximo został z kimś w biurze i wpada w złość. Postanawia odreagować, wybierając się na zakupy. Tymczasem Fede przychodzi do jej mieszkania i podaje się za jej kochanka. Juana przekonuje go, żeby nie afiszował się z tym.

Clara nie potrafi otworzyć się przed Jorge, gdyż jest rozdarta od środka. Do tego płoszy się na głos ojca Fortunata. Żeby ją ratować, Esperanza usiłuje wmówić ojcu, że Clara opłaca jej pokój w hotelu. Ten daje się nabrać i chce przeszukać pokój oraz łazienkę, gdzie ukrywa się ksiądz Tomás, ale Esperanza nie chce wpuścić go do środka.

Materiały novela.pl / Fot. El trece

Tagi: , , , , , , , , , , ,

Komentarze

  1. Karola
    18 mayo, 2016 o 12:49 pm  - Responder

    Kiedy będą nowe opisy?