Odcinek 60

W 60. odcinku telenoweli „Moja nadzieja”: Máximo próbuje poderwać Esperanzę. Jorge wyprowadza się z domu. Emisja 17 maja o godz. 16:00 w Czwórce.

Odcinek 60

Esperanza rozpoczyna pracę w Zitorze. Máximo celowo rozkazuje Pereyerze zwolnić pracowników z dzielnicy, żeby wywołać zamieszanie. Księdzu Tomásowi nie udaje się uspokoić rozgniewanych mieszkańców. Máximo tymczasem zleca Esperanzie przygotowanie oferty, która zadowoli obie strony, a przede wszystkim pomoże jej nabrać pewności siebie. Po długim dniu pracy zaprasza ją na wino i sushi. Wyobraża sobie, jak ona się zgadza, a on skrada jej pocałunek. Tymczasem Esperanza odrzuca zaproszenie i wraca do klasztoru.

Zakonnice żegnają Gildę przed jej wyjazdem do Europy. Esperana przypadkowo spotyka księdza Tomása. Daje mu do zrozumienia, że wyraźnie się od siebie oddalają, co on uważa za właściwe. Jorge wyznaje Clarze, że odszedł z domu z powodu ciągłych kłótni z Alicią o nią.

Materiały novela.pl / Fot. El trece

Tagi: , , , , , , , , , , ,

Komentarze

 1. ewaaaa
  11 mayo, 2016 o 8:45 pm  - Responder

  Dlaczego na tv4 odcinki nie zgadzają się z argentyńskimi ?

  • Marysia
   12 mayo, 2016 o 9:33 pm  - Responder

   Bo nasza wersja jest trochę okrojona, niektóre sceny są niestety wycięte, ale podobno jest tak we wszystkich krajach, do których telenowela została sprzedana.