Odcinek 59

W 59, odcinku telenoweli „Moja nadzieja”: Esperanza użycza swojego głosu, by uratować występ chóru. Emisja 16 maja o godz. 16:00 w Czwórce.

Odcinek 59

Lola jest zaskoczona, gdy Pedro, Jorge i siostra Clara przyjeżdżają po nią na plac. Oni, w drodze powrotnej do klasztoru, opowiadają jej o zamieszaniu ze złodziejką. Lola prosi księdza Tomása, żeby mianował Esperanzę jej nową opiekunką.

Turca pragnie uczcić z siostrą Clarą swoje pierwsze zlecenie. Zakonnice przygotowują się do występu podczas imprezy. Mają problemy z koordynacją z powodu braku Esperanzy i przeczuwają porażkę. Na domiar złego Diana traci głos z nerwów. Suplicio podaje jej alkohol, a ta szybko się upija i nie może wystąpić publicznie. Suplicio także zagląda do kieliszka, żeby uspokoić nerwy i traci nad sobą kontrolę.

Siostra Clara odkrywa, że osobą, która zleciła uszycie sukni jest Alicia. Robi się zazdrosna i niszczy kreację, oblewając ją sosem. Esperanza ratuje występ sióstr; staje za kurtyną i użycza swojego głosu, żeby oszukać publiczność. Nie udaje jej się jednak zmylić księdza Tomása, który rozpoznaje jej głos i z tego powodu czyni Esperanzie wymówki. Poruszony głosem Esperanzy Máximo przerywa im, żeby zaproponować nowicjuszce pracę w swojej firmie.

Materiały novela.pl / Fot. El trece

Tagi: , , , , , , , , , , ,

Komentarze