Odcinek 57

W 57. odcinku telenoweli „Moja nadzieja”: Ksiądz Tomás ma zostać przeniesiony do Córdoby i żegna się z Esperanzą. Emisja 12 maja o godz. 16:00 w Czwórce.

Odcinek 57

Ksiądz Tomás tańczy z Esperanzą i jest nią zauroczony. Następnie prosi ją do zakrystii, żeby porozmawiać w cztery oczy; wyznaje jej, że pragnie kroczyć obraną wcześniej drogą, dlatego między nimi nigdy do niczego nie dojdzie. Biskup nakrywa ich razem i udziela reprymendy księdzu i matce przełożonej. Następnego dnia podejmuje decyzję o przeniesieniu księdza Tomása do Córdoby. Ten nie zgłasza sprzeciwu, lecz wpierw musi załatwić pilne sprawy, w tym powierzenie opieki bratu nad Lolą i Osquim. Lola obawia się, że po jego wyjeździe, Eva znów będzie jej dokuczać.

Miguel odkrywa, że Corina nie jest w ciąży. Ona prosi go o milczenie i w zamian oferuje swoją pomoc w pogrążeniu Máxima. Właściciel mieszkania Gildy odkrywa, że dziewczyna udzieliła noclegu Esperanzy i nakazuje jej pozbyć się współlokatorki. Lola uprzedza Esperanzę o wyjeździe księdza Tomása i prosi Gildę, żeby ją przygarnęła, lecz ta odmawia. Esperanza zamierza błagać księdza Tomása, żeby odwołał wyjazd. On odpowiada jej, że już podjął decyzję i żałuje, że nie spotkali się wcześniej…

Lola zostaje okradziona na ulicy i nie udaje jej się dogonić dziewczyny, która zabrała jej plecak. Siostra Clara i Jorge próbują skontaktować się z Esperanzą i księdzem Tomásem, żeby poinformować ich o wypadku Loli. Ksiądz Tomás tuż przed wyjazdem zmienia plany i jedzie do Loli.

Materiały novela.pl / Fot. El trece

Tagi: , , , , , , , , , , ,

Komentarze

 1. ania
  12 mayo, 2016 o 8:04 pm  - Responder

  gdzie w internecie mozna obejrzec ten odc?bo nie ogladałam

 2. MONIKA
  12 mayo, 2016 o 11:37 pm  - Responder

  W internecie to po polsku chyba nie, ale jutro o 10:00 powtórka 😉

 3. ania
  13 mayo, 2016 o 1:40 pm  - Responder

  na powtorce tez mnie nie bedzie,juz znalazłam na dailimotion.pl mozna obejrzec