Odcinek 53

W 53. odcinku telenoweli „Moja nadzieja”: Esperanza i ksiądz Tomás kompletują zespół muzyczny i występują w radiu. Emisja 6 maja o godz. 16:00 w Czwórce.

Odcinek 53

Esperanza przyjmuje pomoc księdza Tomása. Ponieważ nie mogą odpalić samochodu z braku paliwa, Esperanza próbuje zaradzić sytuacji, łapiąc autostop. Kierowca samochodu kempingowego, muzyk, zgadza się ich powieźć, lecz muszą zaczekać z nim do rana, albowiem nie podróżuje w nocy. Máximo i Miguel przyjeżdżają do La Merced w poszukiwaniu Esperanzy. Gilda informuje ich, że nowicjuszka zdążyła już opuścić miasteczko. Zakonnice z klasztoru dowiadują się, że Esperanza i ksiądz Tomás przepadli bez wieści i snują podejrzenia…

Siostra Clara opowiada Turce o swojej córce. Nesta, kierowca samochodu kempingowego, zdradza Esperanzie i Tomásowi, że jest liderem zespołu rockowego i jedzie do radia, żeby nagrać płytę, lecz brakuje mu gitarzysty i wokalistki. Esperanza bez wahania oferuje mu swoją w pomoc w dowód wdzięczności za podwiezienie i prosi księdza, żeby zgodził się zagrać na gitarze. Pozostali członkowie zespołu są tak zachwyceni głosem Esperanzy, że proponują jej wyjazd w tournée. Ksiądz Tomás przekonuje Esperanzę, żeby dobrze się zastanowiła, zanim podejmie decyzję. Ostatecznie we dwoje wracają razem do klasztoru.

Materiały novela.pl / Fot. El trece

Tagi: , , , , , , , , , , ,

Komentarze

 1. ania
  6 mayo, 2016 o 11:03 am  - Responder

  wie ktos ile Lali ma wzrostu?te buty ktore nosi sa okropne

  • Sylwia
   6 mayo, 2016 o 11:13 am  - Responder

   Ja je uwielbiam. Lali ma zaledwie 1,54, dlatego nosi takie buty 🙂