Odcinek 50

W 50. odcinku telenoweli „Moja nadzieja”: Siostra Clara odzyskuje pamięć. Jorge ogląda płytę Esperanzy. Emisja 3 maja o godz. 16:00 w Czwórce.

Odcinek 50

Ksiądz Tomás czyni wymówki bratu, chociaż ten udaje nieświadomego zaistniałego problemu. Następnie wydaje polecenie przeszukania firmy w poszukiwaniu dowodów oraz zamyka fabrykę w La Merced. Udaje się także do klasztoru, żeby wspólnie z Jorge przejrzeć zawartość płyty DVD Esperanzy. Lola przerywa im i prosi księdza Tomása o pomoc dla Osquiego. Esperanza złości się na księdza o to, że ją zostawił. Wspólnie z Jorge i matką przełożoną dowiadują się z płyty o tym, w jaki sposób fabryka przyczyniła się do choroby Blanki.

Później Jorge wraca do klasztoru z wiadomością, że Pereyra przyznał się, że on i dyrektor fabryki ponoszą odpowiedzialność za skażenie środowiska oraz że rodzeństwo Ortizów nie ponosi winy. Esperanza prosi księdza Tomása o przebaczenie. Chociaż je otrzymuje, czuje że ten nie traktuje już jej tak samo jak wcześniej. Tymczasem Clara odzyskuje pamięć. Jorge dowiaduje się o tym i spieszy wyznać zakonnicy, że nigdy nie przestał jej kochać.

Materiały novela.pl / Fot. El trece

Tagi: , , , , , , , , , , ,

Komentarze