Odcinek 5

W 5. odcinku telenoweli „Moja nadzieja”: Esperanza jest smutna z powodu niespodziewanego wyjazdu Tomása. Emisja 29 lutego o godz. 16:00 w Czwórce.

Odcinek 5

Ojciec Fortunato rozpoczyna przewodzenie w klasztorze. Okazuje się być bardzo surowym i zasadniczym człowiekiem. Siostra Clara z nostalgią przegląda zdjęcia z czasów, kiedy była w ciąży. Esperanza przyłapuje ją, a ponieważ ta nie ma odwagi powiedzieć jej prawdę, wmawia dziewczynie, że to fotografie jej siostry.

Tomás odbiera telefon z Jujuy i zostaje poproszony o przesunięcie terminu przyjazdu na wcześniejszy. Postanawia nie zwlekać i jeszcze tej samej nocy ruszyć w drogę. Esperanza dowiaduje się o jego wyjeździe i próbuje go zatrzymać, wyznając mu swoje uczucia, lecz za każdym razem ktoś lub coś jej przerywa. Później jedzie na dworzec, żeby pożegnać swoją przyjaciółkę Pato. Przypadkiem spotyka tam Miguela, który namawia ją na powrót do miasteczka. Esperanza odmawia bez udzielenia żadnych wyjaśnień. W to samo miejsce przyjeżdża Tomás. Esperanza widzi go, lecz brakuje jej odwagi, by do niego podejść i ze smutkiem patrzy, jak odjeżdża.

Máximo i Eva nie dotrzymują słowa danego Tomásowi o tym, że zaopiekują się Lolą i Osquim do czasu, aż ich dom nie zostanie naprawiony. Podrzucają chłopakowi do plecaka cenny naszyjnik, należący do matki Máxima i Tomása, żeby wrobić go w kradzież.

Materiały novela.pl / Fot. El trece

Tagi: , , , , , , , , , , ,

Komentarze

 1. Barbara
  23 marzo, 2016 o 7:44 pm  - Responder

  Najlepszy serial jakby chyba był, coś innego jest w nim. Właśnie skończyłam oglądać wszystkie odcinki ogladnelam i naprawdę super jest. Gdzie można obejrzeć odcinek 4 online na dailymotion po polsku To są aktorki raczej żadna z nich nie, zagrałaby bez makijażu.
  À propos wydaję mi się, że Tomas nie jest księdzem, tylko udaję jak Esperanza. Pewnie ma w tym jakąś ukrytą misje i pod płaczem księdza coś chce odkryć. Niemożliwe, aby pokazali w serialu, który młodzież tez ogląda romans z młodą dziewczyną. Mogę się mylić, bo w tych czasach wszystko możliwe, ale to byłaby lekka przesada. Zobaczymy, jak to wszystko się potoczy.
  PS. Nie mogę się skupić patrząc na Esperanzę mam wrażenie, że to Marta Żmuda Trzebiatowska nawet podobne ruchy, mowa, mimika. Normalnie jak siostra bliźniaczka. Ale przecież mówili nie raz, że Tomas jest księdzem. Natomiast wiadomo, że Julia jest fałszywą nowicjuszką, bo było to przedstawione. Tomas jest naprawdę księdzem 🙂 Fajny odcinek dziś był. Zakon jak wojsko.
  Zakonnice wymykajace się na koncert idola . Nowy proboszcz nie oszczędza siostrzyczek 😀 Dokładnie 😀

  Końcówka smutasna . Ciekawi mnie czy się pozbędą tego proboszcza. Jak dla mnie może iść zamiast Tomasa do tej jego wioski i wziąść ze sobą tą dużą siostrę bodejże Genovefe…

 2. Barbara
  21 abril, 2018 o 8:44 am  - Responder

  Ale przecież mówili nie raz, że Tomas jest księdzem. Natomiast wiadomo że Julia jest fałszywą nowicjuszką, bo było to przedstawione. Tomas jest naprawdę księdzem. fajny odcinek dziś był Zakon jak wojsko Zakonnice wymykające się na koncert idola. Nowy proboszcz nie oszczędza siostrzyczek. Dokładnie końcówka smutasna. Ciekawi mnie czy sie pozbędą tego proboszcza. jak dla mnie może iść zamiast Tomasa do tej jego wioski i wziąść ze sobą tą dużą siostrę bodejżę Genovefe. Wróci za chwilę Tomas i zostanie proboszczem i przy okazji uratuję Esperanzę. Wkurzajacy ten nowy proboszcz. Ten nowy proboszcz jest okropny ale niestety będzie trzymał z Genovefą. parafianki nie mają na czym oka zawiesić.