Odcinek 49

W 49. odcinku telenoweli „Moja nadzieja”: Esperanza odkrywa, że Tomás ponosi winę za śmierć jej matki. Emisja 2 maja o godz. 16:00 w Czwórce.

Odcinek 49

Gilda mówi Esperanzie, że rozpoznała mężczyznę, który okradł Jorgego. Razem udają się do baru, do którego ten często zagląda. Tomás słyszy część ich rozmowy i postanawia je śledzić.

Esperanza i Gilda zamykają Vegarę, żeby zabrać mu płytę DVD. Kiedy niespodziewanie pojawia się Tomás, Esperanza musi się przed nim schować. Z ukrycia przygląda się, jak ten rozmawia z Vergarą. Następnie razem z Gildą wychodzą niezauważone z baru. Gilda insynuuje Esperanzie, że firma Ortizów ma związek ze śmiercią jej matki.

Zdesperowana Esperanza dzwoni do Miguela i umawiają się na spotkanie. Pereyra dowiaduje się o tym i porywa Miguela. Na szczęście Jorge i policja odnajdują ich. Esperanza znajduje w biurze Máxima skradzioną płytę DVD, zaś z notatnika dowiaduje się, że firma Zitor jest właścicielem fabryki, w której pracowała Blanca. Rozczarowana zwraca się z pretensjami do Tomása o to, że nie przyznał się, że ponosi winę za śmierć jej matki.

Materiały novela.pl / Fot. El trece

Tagi: , , , , , , , , , , ,

Komentarze