Odcinek 47

W 47. odcinku telenoweli „Moja nadzieja”: Wskutek wypadku siostra Clara traci pamięć. Celeste dostaje kontrakt. Emisja 28 kwietnia o godz. 16:00 w Czwórce.

Odcinek 47

Esperanza wychodzi bez szwanku z wypadku w przeciwieństwie do siostry Clary, która długo nie odzyskuje przytomności. Gdy budzi się w nocy, okazuje się, że niczego nie pamięta. Kilka dni później wraca do klasztoru. Esperanza na nowo przedstawia jej wszystkie zakonnice. Siostra Genoveva postanawia zrobić użytek z sytuacji i przeciągnąć siostrę Clarę na swoją stronę, wmawiając jej, że Esperanza jest złą osobą. Esperanza szybko zauważa, że siostra Clara trzyma się od niej na dystans i jest jej z tego powodu smutno.

Producent z wytwórni fonograficznej przychodzi do klasztoru, żeby zaoferować Celeste kontrakt. Siostra Genoveva wmawia mężczyźnie, że dziewczyny nie ma, odbiera od niego kontrakt i wyrzuca go do kosza. Siostry María i Beatriz obserwują całą sytuację z ukrycia. Ta druga postanawia wziąć sprawy w swoje ręce i wyciąga kontrakt z kosza, by następnie wręczyć go Celeste. Dziewczyna raduje się na wieść, że dostała tak wielką szansę.

Materiały novela.pl / Fot. El trece

Tagi: , , , , , , , , , , ,

Komentarze

 1. carolina
  27 abril, 2016 o 4:43 pm  - Responder

  uwielbiam ten serial <3

 2. niesprawiedliwe
  28 abril, 2016 o 10:45 pm  - Responder

  znowu wycieli sceny -.-

  • Carola
   30 abril, 2016 o 2:59 pm  - Responder

   Jakie sceny?

 3. Barbara
  25 junio, 2017 o 10:13 pm  - Responder

  Espe dzisiaj do Clary:- Uwaga zbliża się gwóźdź programu (wchodzi Genovefa)haha Clara straciła pamięć….ciekawe na jak długo. Genovefa wrrr….ropucha jedna, ale na szczęście kontrakt trafił w ręce siostry Cecylii (mam nadzieję że nie pomyliłam imienia) jeszcze nie wiem kim dla księdza Tomasa ta blondynka i jak ma na imię, co mu dzisiaj wygarnęła żałuję że nie włączyłam tv4 wcześniej, widzę że są też inne tele. oglądałam ostatnio te na pulsie. W serialu, jednak kluczowa jest nie tyle historia, co sposób jej opowiadania, jeżeli rozumiesz co mam na myśli. Fabuła jest też nietypowa, ale całe brawa należą się scenarzystom. Niektórych rzeczy nie da się po prostu opowiedzieć. W wolnym czasie i jak nadarzy się okazja obejrzyj wcześniejsze odcinki, a przynajmniej pierwszych 20 i 38 (gdzie jest chyba najlepsza scena komediowa- spowiedź sióstr), bo naprawdę warto. A ta dziewczyna to Eva, była narzeczona księdza sprzed kapłaństwa, która teraz jest narzeczoną jego brata. Na swój sposób (chory) kocha dalej Tomasa, ale on jej już definitywnie nie…

 4. Barbara
  26 junio, 2017 o 9:46 pm  - Responder

  Wyjaśniło się dziś dlaczego Beti nie słyszy na jedno ucho. Żal mi się jej zrobiło i płakałam razem z nią jak o tym opowiadała. A Gienke powinni wywalić z tego klasztoru. Coraz bardziej mnie wkurza Ona nie ma serca. Espe zrobiła dziś zasadę “jak nie drzwiami, to oknem ha ha. Nie wiem czemu Beti nie słyszy. Możesz napisać tak w skrócie bo oczywiście nie oglądałam. Ojciec się wkurzył na nią za to że spotykała się z Tamborem i tak ją pobił, że uszkodził jej ucho. Aha, dzięki za odpowiedź. Beti w młodości kochała Tambora. Niestety ojciec nie akceptował jej związku. Chciała z nim uciec a wtedy ojciec tak ją pobił, że uszkodził jej bębenek w uchu. Biedna Beti. Ma już dość ukrywania tego, że nie słyszy. Ale jak potem cieszyła się razem z Celeste jak dała jej kopertę. To było fajne.

 5. Barbara
  27 junio, 2017 o 12:39 pm  - Responder

  Bo Beti to jednak dobra osoba, naprawdę. teraz pomaga Celeste, wcześniej zaprzyjaźniła się z Clarą. Tylko ta początkowa “ślepa wierność” Genowefie tak ją stawiała w niekorzystnym świetle. powinna na dobre wyrwać się z jej szponów. A Genowefę powinni wywalić na zbity pysk, bo mnie naprawdę wkurza. jak potraktowała Espe w 45 odcinku dogadując jej co do matki, i później jak siostry przyszły jej wybaczyć to też jej potraktowała bardzo nie fajnie, jka nie pozwala siostrom nic robić np. wyjść do Espe i Clary do szpitala, jak teraz miesza w głowie Clarze Wkurza mnie babsko. Dzisiejszy odcinek był trochę wkurzający ze względu na Gienkę. jak wstrętnie nastawiła Clarę przeciwko Esperanzie. Biedna Beatriz jak opowiadała Celeste o przeszłości aż się popłakałam. Gienka to mnie dziś wkurzyła na maksa. Na początku pisałam, że ją lubię ale teraz zmieniam zdanie Co z niej za człowiek. Wydaję mi się, że ona też skywa jakąś tajemnice Mam nadzieje że kiedyś się dowiemy Coś już Celeste dziś wspominała, że Gienia ma jakiś defekt. I ostatnio Esperanzie powiedziała, że miała trudną przeszłość. Brakowało mi jakiejś ciekawej scenki Espe i Tomasa. jeszcze się doczekamy fajnych scenek. Nadrobiłam na razie pierwsze trzy odcinki. To fajnie i jak wrażenia. Ten Max siedzi za wszystkim omg. i nasłał ludzi na Espe/Julie. W dzisiejszym odcinku rozbawiły mnie dwie rzeczy. Tekst Espe “poczekaj na gwoźdź programu”- pojawiła się Gienia Oraz ten z oknem ha ha. Ale Gieni nie znoszę Wrrr. co za babsko jak ona w ogóle matką przełożoną została? Okropna i jeszcze ta co jej pomaga, co to jest że tak za nią stoi. Inne siostry w porządku. A Beti nie powinna się chować z tym że nie słyszy na jedno ucho….to przecież nie jest jej winna. Mało, Toma i Espe ciekawe co jutro będzie. i czy uda mi się jeszcze coś nadrobić czytałam tutaj że coś fajnego działo sie w 30 odc ciekawe co. Genoveva tylko chwilowo zastępuje matkę przełożoną. Odcinków poszukaj na anyfiles, albo cda.

 6. Barbara
  28 junio, 2017 o 2:32 pm  - Responder

  teraz oglądam 4 odcinek jak Tomas z tego rusztowania spadł. Lola jest fajna. Pamiętacie może co było w 30 odc. bo jak przewijałam tutaj strony to coś pisałyście o 30. Wczoraj to się zagotowałam, że Maria (dobrze zapamiętałam?) tak Geni pomaga i taka wścibska jest. Pomyliłam się- nie siostra Maria tylko Pilar. Czemu ona tak się brata z Genią. Gienka ma na początku trzy “pomocnice” Maria (czarne włosy), Carmela (nowicjuszka, taka większej budowy) oraz Beatriz (ta szczupła z grzywką). Beatriz z Gienką, bo ta jej w przyszłości pomogła, dwie pozostałe to zwykłe lizusy. Pilar to ta siostra z pięknymi niebieskimi oczami i blond kręconymi włosami, raczej nie o nią Ci chodziło , bo to dobra siostra. Jej znak rozpoznawczy to wizje, niby ma dar że odbiera jakieś wizje/przeczucia co do przyszłości. Wciągnęła mnie bardzo To coś nowego naprawdę jest super. no Espe i Tomas ładna scena w szpitalu jak ją przytulił i rozmowa w kuchni i uściśnięcie ręki. Piękne. W każdej ze scen przeszkodziła Eva. Jest niemożliwa z tymi swoimi zachowaniami, minami i tekstami.