Odcinek 47

W 47. odcinku telenoweli „Moja nadzieja”: Wskutek wypadku siostra Clara traci pamięć. Celeste dostaje kontrakt. Emisja 28 kwietnia o godz. 16:00 w Czwórce.

Odcinek 47

Esperanza wychodzi bez szwanku z wypadku w przeciwieństwie do siostry Clary, która długo nie odzyskuje przytomności. Gdy budzi się w nocy, okazuje się, że niczego nie pamięta. Kilka dni później wraca do klasztoru. Esperanza na nowo przedstawia jej wszystkie zakonnice. Siostra Genoveva postanawia zrobić użytek z sytuacji i przeciągnąć siostrę Clarę na swoją stronę, wmawiając jej, że Esperanza jest złą osobą. Esperanza szybko zauważa, że siostra Clara trzyma się od niej na dystans i jest jej z tego powodu smutno.

Producent z wytwórni fonograficznej przychodzi do klasztoru, żeby zaoferować Celeste kontrakt. Siostra Genoveva wmawia mężczyźnie, że dziewczyny nie ma, odbiera od niego kontrakt i wyrzuca go do kosza. Siostry María i Beatriz obserwują całą sytuację z ukrycia. Ta druga postanawia wziąć sprawy w swoje ręce i wyciąga kontrakt z kosza, by następnie wręczyć go Celeste. Dziewczyna raduje się na wieść, że dostała tak wielką szansę.

Materiały novela.pl / Fot. El trece

Tagi: , , , , , , , , , , ,

Komentarze

 1. carolina
  27 abril, 2016 o 4:43 pm  - Responder

  uwielbiam ten serial <3

 2. niesprawiedliwe
  28 abril, 2016 o 10:45 pm  - Responder

  znowu wycieli sceny -.-

  • Carola
   30 abril, 2016 o 2:59 pm  - Responder

   Jakie sceny?