Odcinek 46

W 46. odcinku telenoweli „Moja nadzieja”: Siostra Clara i Esperanza zostają porwane przez rabusiów. Emisja 27 kwietnia o godz. 16:00 w Czwórce.

Odcinek 46

Siostra Clara i Esperanza próbują zobaczyć się z Jorge, ale natykają się na Alicię, która nie życzy sobie ich towarzystwa. Jorge prosi Ibarrę o pomoc w wyjściu na wolność, by mógł udowodnić swoją niewinność.

Do klasztoru włamują się złodzieje nasłani przez Osquiego. Mężczyźni myślą, że w środku znajdą górę pieniędzy, lecz szybko przekonują się, że są w błędzie. Udaje im się za to nastraszyć zakonnice i uczniów. Do tego porywają siostrę Clarę i Esperanzę dla okupu. W trakcie ucieczki powodują wypadek. Siostra Clara i Esperanza trafiają do szpitala. Siostra Genoveva zakazuje pozostałym zakonnicom odwiedzania rannych w szpitalu. Ksiądz Tomás uspokaja je i informuje o stanie siostry Clary i Esperanzy.

Ksiądz Tomás obiecuje Esperanzie, że nie opuści jej do czasu, aż nie poczuje się dobrze. Kiedy nowicjuszka zasypia, on mówi na głos, że umarłby, gdyby coś jej się stało.

Materiały novela.pl / Fot. El trece

Tagi: , , , , , , , , , , ,

Komentarze

 1. Kasia Patyk
  19 abril, 2016 o 7:19 pm  - Responder

  nie moge si docyekac

 2. Barbara
  21 abril, 2017 o 4:55 pm  - Responder

  Dziś odcinek mi się podobał, Tomas wpadł po uszy. Wpadł to on już w aucie jak Espe zaśpiewała “Amo”, teraz to już się tylko pogrąża w odmętach totalnego zakochania Odcinek super: akcja, humor, romantyczność , czego chcieć więcej. Zgadzam się To była miłość od pierwszego wejrzenia Fajnie było to jak Tomas rozwiązywał jej knebel ustami. hahaha. No jak jej zdejmował knebel z ust własnymi ustami to było mocne haha. szkoda, że Tomas czasami jest taki sztywny. Po Espie widać, że jej na nim bardzo zależy, a po nim mniej. Ale genialnie grają. Jak nie lubiłam, jak ktoś śpiewa w serialu to Lali uwielbiam. i wgl inny temat niż wszystkie inne i to jest mega. Na razie najlepszy jaki oglądałam. Ja wprost ubóstwiam głos Espe i bardzo mi się podoba tyle śpiewania w tej telce. ja też lubię głos Espe i całe śpiewanie, bo kocham muzykę Bez niej ani rusz Do sprzątania, gotowania, wszędzie haha. cieszę się że nie jestem osamotniona w tym moim uwielbieniu do piosenek z telenoweli ja ostatnio nawet w pracy “me muero por vos” wałkowałam i ja do tego uwielbiam język hiszpański po prostu uwielbiam. podbijam to jedna z wielu zalet tego serialu – MUZYKA Espe, Pereyra, i nawet Mariano ma jedną. Z tych rytmicznych do tańca to “me muero por vos” i vuelvo loco por vos” obie wersje cumbia i “como haremos” a z tych wyciskaczy łez to: “Sere”, “tu dolor”, “jurame” i “necesito” taką mam listę i ciagle męczę tym wszystkich. jeszcze nie koniecznie z serialu bezpośrednio ale też mi się podoba Axel “Amo” nie wiem czy pamiętacie jak Espe śpiewała ten kawałek w aucie. pewnie że pamiętam Uwielbiam tą piosenkę ale np. “me muero por vos” podoba mi się i w wersji cumbia i takiej akustycznej do samej gitary. Mnie się też podoba język hiszpański.

 3. Barbara
  22 abril, 2017 o 5:21 pm  - Responder

  “Pogrąża w odmętach totalnego zakochania”, piękne powiedziane. zgadzam się, odcinek świetny naprawdę i akcja i humor i romantyczność Super. jak Tomas rozmawiał z tymi włamywaczami i Espe wybiegła zasłaniając go swoim ciałem żeby nie robili mu krzywdy jak się go uczepiła. to ich związanie jak ona dyskutowała z tym włamywaczem a Tomas ją uspokajał i uspokajał tego gościa nie denerwuj go a Espe na to to on mnie denerwuje no cała akcja z uwolnieniem się i do tego później pocieranie wzajemnie nadgarstków no i do tego ustalanie czy idą czy nie i czy Espe ma się trzymać z tyłu , świetny dialog każdy coś wymagał, ustąpił , dogadali się. No i jak Tomas dał w zęby temu porywaczowi albo on albo my. pościg cały, Espe i Clara gadające opier***dzielające gości i jak Tomas i Jorge ich gonili scena w karetce i szpitalu pomiędzy Tomasem i Espe ślicznie. “jestem brzydka jak rozjechana żaba” A ja się cieszę że wreszcie pojawił się Luciano Pereryra (póki co samym głosem, nie ciałem) uwielbiam jego “Sere” to co było w tle kiedy Tomas jechał z Espe w karetce i “tu dolor” od miesiąca słucham tego na okrągło poza tym powiedziane zostało wszystko to co najważniejsze Odcinek super najlepszy od dwóch tygodni. masz całkowitą rację Odcinek mega a piosenka i głos też świetny oczywiście ze spoilerów już ten głos znam ale fajnie go usłyszeć w odcinku.

 4. Barbara
  27 mayo, 2017 o 12:04 pm  - Responder

  Pokusiłam się o małe poprawki tłumaczenia superowych piosenek Luciano Pereyry, polecam. Też je tłuke na telefonie, do zdarcia chacha. A w zeszłym miesiącu masakrowałam Piosenki Lali z serialu aż mi się śniły po nocach. Dopiero Dziś odkryłam przez całkowity przypadek ten serial ale patrzę i niestety to już 46 odcinek leci i mam pytanie (możecie odpisać w moim wątku bo tu tyle stron) pytanie, czy oglądać od 46 odcinka Tzn Czy coś zrozumiem Czy raczej nie będę nic wiedzieć i dużo mnie ominęło ważnego Czy główna bohaterka już długo się ukrywa i długo zna tego księdza Są w sobie oboje zakochani.