Odcinek 46

W 46. odcinku telenoweli „Moja nadzieja”: Siostra Clara i Esperanza zostają porwane przez rabusiów. Emisja 27 kwietnia o godz. 16:00 w Czwórce.

Odcinek 46

Siostra Clara i Esperanza próbują zobaczyć się z Jorge, ale natykają się na Alicię, która nie życzy sobie ich towarzystwa. Jorge prosi Ibarrę o pomoc w wyjściu na wolność, by mógł udowodnić swoją niewinność.

Do klasztoru włamują się złodzieje nasłani przez Osquiego. Mężczyźni myślą, że w środku znajdą górę pieniędzy, lecz szybko przekonują się, że są w błędzie. Udaje im się za to nastraszyć zakonnice i uczniów. Do tego porywają siostrę Clarę i Esperanzę dla okupu. W trakcie ucieczki powodują wypadek. Siostra Clara i Esperanza trafiają do szpitala. Siostra Genoveva zakazuje pozostałym zakonnicom odwiedzania rannych w szpitalu. Ksiądz Tomás uspokaja je i informuje o stanie siostry Clary i Esperanzy.

Ksiądz Tomás obiecuje Esperanzie, że nie opuści jej do czasu, aż nie poczuje się dobrze. Kiedy nowicjuszka zasypia, on mówi na głos, że umarłby, gdyby coś jej się stało.

Materiały novela.pl / Fot. El trece

Tagi: , , , , , , , , , , ,

Komentarze

  1. Kasia Patyk
    19 abril, 2016 o 7:19 pm  - Responder

    nie moge si docyekac