Odcinek 45

W 45. odcinku telenoweli „Moja nadzieja”: Siostra Genoveva docina Esperanzie. Nowicjuszka ucieka z klasztoru. Emisja 26 kwietnia o godz. 16:00 w Czwórce.

Odcinek 45

Siostra Clara jest bliska wyznania Esperanzie prawdy, ale nowicjuszka reaguje zdenerwowaniem i mówi, że nie chce słuchać o swojej biologicznej matce. Później siostra Genoveva czyni wyrzuty Esperanzie z powodu zniszczonego habitu. Nie przyjmuje jej przeprosin i dokucza nowicjuszce docinkami na temat jej przeszłości oraz tego, że została porzucona przez matkę.

Raniące słowa siostry Genovevy motywują Esperanzę do ucieczki z klasztoru. Wszyscy niepokoją się zniknięciem nowicjuszki. W końcu ksiądz Tomás odnajduje ją i namawia do powrotu. Zakonnice mają żal do siostry Genovevy o jej niewrażliwe zachowanie, ale wybaczają jej. Ona jednak nie wyciąga z tej sytuacji żadnej lekcji i pozostaje tak samo zgorzkniała jak wcześniej.

Jorge zostaje zatrzymany z winy Máxima i Pereyry, którzy zastawili na niego sidła. Kiedy siostra Clara dowiaduje się o tym, pospiesznie kieruje się na komisariat, gdzie spotyka Alicię. Żona Jorge nie jest zadowolona z obecności zakonnicy.

Materiały novela.pl / Fot. El trece

Tagi: , , , , , , , , , , ,

Komentarze