Odcinek 44

W 44. odcinku telenoweli „Moja nadzieja”: Siostra Clara pragnie wyznać Esperanzie, że jest jej matką. Emisja 25 kwietnia o godz. 16:00 w Czwórce.

Odcinek 44

Siostrze Beatriz udaje się sprowadzić Esperanzę na fałszywy trop, tak by zapomniała o tym, co przypadkiem podsłuchała na temat córki siostry Clary. Ta ostatnia udaje się na rozmowę z matką przełożoną, lecz Esperanza znów jej przeszkadza. Żeby zaradzić sytuacji matka przełożona wyjawia siostrze Clarze, że Esperanza nie jest nowicjuszką i ukrywa się w klasztorze. Ta prawda jedynie przysparza siostrze Clarze dodatkowych zmartwień. Zakonnica postanawia zwrócić się o pomoc do Jorge.

Na polecenie Máxima Pereyra podrzuca Jorge sfałszowane dowody, żeby doprowadzić do jego zatrzymania. Pilar oblewa kawą habit siostry Genovevy. Esperanza zobowiązuje się do odniesienia zabrudzonego ubrania do pralni, by przy okazji wyrwać się z klasztoru i spotkać z Gildą. Dziewczyny wspominają stare czasy przy muzyce i używają do swoich wygłupów habitu siostry Genovevy. Problem pojawia się, gdy splamione już wcześniej ubranie zaczyna płowieć. Esperanza szuka pomocy księdza Tomása. Siostra Genoveva zabiera jej worek ze swoim habitem bez patrzenia. Następnego dnia odkrywa, że jej habit jest spłowiały i wszczyna kłótnię. Zwraca się z pretensjami do Celeste, ale Esperanza i Gilda przyznają się do winy. Awanturę przerywa pojawienie się biskupa, który gani siostrę Genovevę za jej nieschludne ubranie oraz nieporządek w klasztorze.

Siostra Clara podejmuje odważną decyzję o wyznaniu prawdy Esperanzie. Nie podejrzewa jednak, że siostra Genoveva przysłuchuje się ich rozmowie…

Materiały novela.pl / Fot. El trece

Tagi: , , , , , , , , , , ,

Komentarze