Odcinek 39

W 39. odcinku telenoweli „Moja nadzieja”: Siostra Clara otrzymuje od księdza Tomása surową pokutę. Emisja 18 kwietnia o godz. 16:00 w Czwórce.

Odcinek 39

Máximo upiera się, że widział Esperanzę zeszłej nocy w barze. Dziewczynie udaje się wyjść cało z sytuacji, choć ksiądz Tomás nie do końca jej ufa. Gotowa rozwiać wszelkie wątpliwości, Esperanza prosi Lolę, żeby podała się za dziewczynę z baru i wysłała kilka wiadomości do Máxima. Ten w końcu przekonuje się, że popełnił błąd i prosi Esperanzę o wybaczenie.

Siostra Clara i Jorge spotykają się przypadkowo na ulicy. Ponieważ zakonnica musi zaczekać na samochód holowniczy, Jore postanawia dotrzymać jej towarzystwa. Dochodzi między nimi do zbliżenia, a kiedy on próbuje skraść jej pocałunek, ona opuszcza go zagniewana. Wieczorem zwierza się księdzu Tomásowi, który znajduje w jej historii analogię do tego, co dzieje się między nim a Esperanzą i zadaje jej surową pokutę.

Zakonnice z klasztoru słyszą, jak Lola śpiewa i proponują jej wstąpienie do chóru. Dziewczyna najpierw odmawia, lecz dzięki namowom Celeste w końcu zmienia zdanie.

Materiały novela.pl / Fot. El trece

Tagi: , , , , , , , , , , ,

Komentarze

 1. Barbara
  4 septiembre, 2016 o 3:04 pm  - Responder

  Witam Odcinek czas zacząć, Clara jest dziś jak bomba Espe i jej wymówki ha ha. Lola ma ładny głos Brak jej pewności siebie. Niezłą Pokutę Clara dostała 4 nie r różańców na kolanach Ksiezulek się już nieźle wkrecił. Czesc Więc tak od początku.
  – Tak jak było wiadome Espe się wykręciła z Aidy w ciekawie rozegrała to żeby Max już jej nie brał za Aide
  – Espe: jestem poważną nowcijuszką
  Lola: Jasne, bardzo poważna
  – Espe “ja nie kłamie” i ten wzrok Tomiego jak to powiedziała
  – tak mnie ciekawi po co do Clary dojechały te trzy siostrzyczki…Miały jej pomóc naprawić tego busa czy dopchać do klasztoru
  – Espe do Clary: Dlaczego walczysz z księdzem który jest boski
  -Max fajnie piszczał jak wołał Eve, ten jego krzyk: kochanie
  -dzisiejszy odcinek fajnie pokazuje jak Espe i Clara są do siebie podobne
  – no a sama końcówka to ojczulka nieźle opętało tą pokutę to chyba sobie wystawił a nie Clarze
  – wiemy czy to co śpiewa Lola to rzeczywiście śpiewa ta aktorka co ją gra. Fajny odcinek Nie wiem czy aktorka grajaca Lole śpiewa. i Zapomniałam jeszcze o jednej rzeczy: wole Gienkę która knuje przeciwko dobrej stronei zakonu a niż tą która kłóci się z Celeste. Taki sobie ten dzisiejszy odcinek No ale czasami muszą być takie odcinki “o niczym żeby potem znów była petarda Wątek Klary i Jorge robi się bardzo przewidywalny. Już w momencie kiedy Klara wzięła kluczyki do busa i powiedziała “ja pojadę” to wiedziałam że spotka Jorge. Swoją droga strasznie małe miasto to Buenos Aries bo co Klara wychodzi na zakupy czy po pranie to na niego wpada. Maximo mnie dziś rozbawił tym swoim skrzeczeniem: “Mi amor? “Mi amor”. prawie jakby psa przywoływał. Ciekawe jak długo mają zamiar ciągnąć wątek tego nieporozumienia między Lolą a Pedrem Końcówka fajna Tomas fantazjuje o Espe w romantycznych kategoriach Trochę mu odbiło na koniec z ta pokutą Rozumiem że wymierzył ją samemu sobie ale mógłby się trochę opanować bo co biedna Klara teraz ma rozumieć z tych wszystkich różańców na kolanach i postów w odosobieniu. No Tomas nieźle popłynął z ta pokutą ha ha Mnie też średnio sie podobał ten odcinek. Nic specjalnego nie było ale tak jak napisałaś czsamu muszą takie odcinki o niczym żeby potem znó była petarda Dobre porównanie z tym wołaniem Maxa rzeczywiście to brzmiało jakby psa wołał. Zapuszcze sobie ten fragment jeszcze dziś na cda bo mnie tak rozbawił W ogóle Maximo ma niezłe zajawki czasami Pamiętacie jego przeżegnanie jak przyszedł niby na msze z Eva jego mina na 1 s przed rozpłaszczeniem sie na szybie samochodu też wymiata ja wiem że w gruncie rzeczy póki co to taki egoistyczby typek bez zasad który nie liczy sie z niczym i z nikim i sprzedałby własnego brata ale nie da się go nie lubić jest przekomiczny.

 2. Barbara
  5 septiembre, 2016 o 3:14 pm  - Responder

  Ogólnie w tym serialu jest tylko parę postaci których nie lubię, reszty nie ma opcji nie polubić. Parę Tak autentycznie to ja nie lubie tylko Genovefy i na drugim miejscu mnie wkurza Carmela. Żona od Jorge jest antypatyczna ale jest jej tak mało że nie daje razy porządnie wkurzyć widza (przynajmniej mnie). ja właśnie nie lubie tych co się pojawiają rzadko: Alici, Valentiny i a z siostrzyczek Carmeli nie znoszę. Gienkę może nie że lubię ale można się z niej pośmiać czasami więc jej postać nie ma u mnie aż tak dużej niechęci. no Tomas z pokutą przegiął ale jak realnie było pokazane że wyobrażał sobie siebie i Espe. W ogóle ich ta relacja jest trochę poruszana, później spokój, później znowu jakieś miłosne scenki itd. No tutaj jak ładnie pokazano że Espe jest dla Tomasa baaardzo ważna i baardzo kusząca. A w tym całym odcinku to właściwie uwielbiam Clarę zawsze taka stonowana , opanowana, aż bym powiedziała że momentami mdła. A tu dała czadu, że hej. Ja trochę opuźniona. Podpisuje się po opiną, wszystko już zostało powiedziane Nic dodać nic ująć. Tomiego wizja, aż złapała za serce. Ma gość ciężką zagwozdkę Z pokutą poszalał. Dziś był odcinek Clary w takiej akcji to jej jeszcze nie było. Jedynie co mogę dodać to że pogrzebałam w sieci i wynalazłam “Lole” która nazywa się Angela Torres i rzeczywiście jest piosenkarką Nawet nagrała reklame coca-coli którą można znaleść na YT. Dzięki za Info o Loli. dokładnie Clara jak bomba miła odmiana. jak się wyżywała na tej pościeli ha ha Beti to prawdziwa przyjaciółka Od razu zauważyła że z Clarą coś nie tak. Szczerze mówiąc chyba ślepy by nie zauważył no ale faktycznie Beti zdecydowanie zaprzyjaźniła sie z Clarą. Clara wciąż kocha Jorge i dlatego się tak zachowuje Niby się z tym wszystkim pogodziła ale w środku aż cała sie gotuje Wczoraj już nie wytrzymała i wybuchła. a Jorge kocha Clare Otóź to. Tu Angela Torres (Lola) występuje w wersji “Twoja twarz brzmi znajomo” Nie wiem czy w jury nie siedzi aktorka co gra siostre Celeste Ta blondyna co się pierwsza wypowiadała.