Odcinek 37

W 37. odcinku telenoweli „Moja nadzieja”: Siostra Clara traci przytomność w trakcie szczerej rozmowy z Esperanzą. Emisja 14 kwietnia o godz. 16:00 w Czwórce.

Odcinek 37

Pereyra obserwuje spotkanie Esperanzy z Miguelem. Ona przypadkowo zauważa go i rzuca się do ucieczki. Udaje jej się wrócić bezpiecznie do klasztoru, lecz upuszcza habit. Zostaje nakryta przez Tomása, którego zbywa kolejnymi kłamstwami. Tymczasem Máximo zleca wykonanie badań na potwierdzenie, że fabryka w La Mercedes nie zanieczyszcza środowiska, by następnie obarczyć winą zarząd otwartej kopalni lub miejscową wodę. Temat staje się powodem kłótni między nim a Tomásem. Dodatkowo Máximo kupuje milczenie Moliny w zamian za czek na pokaźną sumę pieniędzy.

Esperanza jest smutna, bo przychodzi dzień urodzin jej zmarłej matki. Siostra Clara jest poruszona widokiem przybitej nowicjuszki i podejmuje próbę wyznania jej prawdy o łączącej ich więzi, lecz w trakcie rozmowy traci przytomność. Esperanza otacza ją opieką oraz wtrąca się w sprawy organizacyjne klasztoru, by siostra Clara mogła wziąć kilka dni wolnego.

Materiały novela.pl / Fot. El trece

Tagi: , , , , , , , , , , ,

Komentarze

 1. Barbara
  24 agosto, 2016 o 3:48 pm  - Responder

  Wczoraj nie oglądałam Akcja z Espe śpiewająca gospel ha ha Słodziutkie było to jak Tomas dał Espe czekoladę na podusie. Jakiś taki nudnawy ten odcinek mi się zdał, przez co rozumiem mało Espe i Tomasa. Obejrzałam zatem orginał i oczywiście wycinka była. Może nie jakaś ostra (jak ostatnio, ale pominęli fajną/śmieszną przemowę Espe do Fede, a potem do Pedra, która kończy się małą wymianą zdań z Tomasem (11 min orginalnego odcinka 38, bo tam jest to odpowiednik naszego 37). Nie rozumiem, dlaczego jak już muszą ciąć to nie wytną coś z Gienią i Celestę, tyle tego dziś było, że mogli spokojnie skubnąć. Tylko zabierają wątki z główną bohaterką To powinna być świętość nie do ruszenia Już mnie zaczyna pomału irytować. Z miłych rzeczy to czekoladka rzeczywiście “słodka”, no i Tomas nadworny łapacz mdlejących. Mnie też irytuje te wycianie scen jak matka przełożona rozmawiała z Gienka, to jakoś mnie to nie ciekawiło Jutro nadrobię wczorajszy odcinek. Mi się podobało jak Eva wysmarowała całą twarz Maxowi szminką Tak jak wspomniałaś Espe w gospel świetna Co ona by zrobiła bez tych swoich długich włosów, a Tomi to ją zawsze rozpozna ogólnie to denerwuje mnie już ta cała Matka Przełożona. Jest przykazania nie kłam, jak coś tam kojarzę zatajenie prawdy można uznać pod kłamstwo. Clara już kilka razy chciała wyznać prawdę ale ta kobieta jej zawsze to odradza. Wiem że wszystko powinni wyjść na jaw jak najpóźniej ale jednak wkurza mnie to zachowanie No czekoladka słodka Ciekawe czy księżulek słyszał jak Espe to mówiła czy sam jest taki zdolny i na to wpadł A ta cała Celeste to mnie już zaczyna wkurzać. Czy ona czasem nie przeniosła się do Santa Rosa żeby odpocząć od sławy a już chce udzielać wywiadu I w sumie cieszyłam się jak Gienka powiedziała o tych ślubach milczenia. No czekoladka słodka Ciekawe czy księżulek słyszał jak Espe to mówiła czy sam jest taki zdolny i na to wpadł. No właśnie też się nad tym zastanawiałam czy nie pominęłam tego wątku. Pewnie wycięli fragment i wyszło jak wyszło Też mnie wkurza ta całą Celeste. Tak z grubsza przejrzałam te sceny i chyba nic nie wycięli. A Tomas potem pytał Matki Przełożonej co to za kobieta na zdjęciu więc chyba nie słyszał rozmowy z Espe z Jorge A jednak usłyszał to o czekoladce No jakimś cudem usłyszał ha ha.

 2. Barbara
  25 agosto, 2016 o 8:22 am  - Responder

  Hej Wam Nie umiałam nadrobić z odcinkami. Ciągle byłam do tyłu, w końcu dziś obejrzałam dwa pod rząd i jestem na bieżąco ufff. Wszystko co fajne wypisałyście Ja dodam, że irytuje mnie wątek z sisotrą Celeste Nie dość, że ciagnie się jak flaki z olejem i jest ewidentnym zapychaczem czasu to jeszcze ta Celeste mnie zaczyna irytować A jej śpiew wcale nie jest ładny. Espe śpiewa sto razy lepiej. A Gienka to już mnie wkurza, że nie mogę i ta jej świętoszkowata mina niewiniątka kiedy zostaje przyłapana na czymś. Że też jej Matka Przełożona nie może wysłać gdzieś wpiz…..do jakiejś pustelni przynajmniej na tydzień Całą reszta fajna + kilka scen, które mnie rozbawiły do łez.
  – Maximo rozpłaszczony na msce samochodu pomiędzy Espe i Maximem Coś tak mi się wydaje, że Maximo zaczyna lubić siostrzyczkę w dodatku ewidentnie nadają na tych samych falach, takie dwa głupki Akcja z czekoladką była słodka Zakradł sie jak uczniak do jej pokoju żeby zostawić liścik i prezencik. ja nie widziałam środowego odcinka Właśnie się za nie zabieram. Zgadzam się, Espe nawet 1000 razy lepiej śpiewa niż Celeste Max z pytaniem czy ma prawo jazdy a przecież sam dzwonił żeby jej dali bez przeprowadzenia egzaminu ewidentnie nadają na tych samych falach takie dwa głupki idealnie ujęłaś to.