Odcinek 36

W 36. odcinku telenoweli „Moja nadzieja”: Ksiądz Tomás jedzie do La Merced, by rannego brata w pertraktacjach. Emisja 13 kwietnia o godz. 16:00 w Czwórce

Odcinek 36

Máximo bierze dzień wolny od pracy po tym, jak został pobity przez Molinę. Tymczasem do firmy dociera informacja o zajęciu przez pracowników fabryki w La Merced. Ksiądz Tomás postanawia niezwłocznie udać się na miejsce strajku, żeby wyjaśnić sytuację. Eva chce mu towarzyszyć. Pomimo początkowego sprzeciwu ksiądz zgadza się zabrać ją ze sobą.

Problem ze strajkiem szybko zostaje rozwiązany, jednak ksiądz Tomás decyduje się przyjrzeć bliżej problemowi skażenia wywołanego przez fabrykę. Dowiaduje się, że jedna z pracownic ciężko zachorowała i zmarła, a jej córka znikła bez śladu. Nie ma pojęcia, że chodzi o Esperanzę i jej matkę.

Eva podcina kilka kabli w samochodzie, by opóźnić powrót do stolicy. Razem z księdzem Tomásem są zmuszeni spędzić noc w La Merced. Wynajmują w hotelu pokój z małżeńskim łożem. Ksiądz Tomás czuje się niezręczne i zasypia na fotelu. Esperanza dowiaduje się o wszystkim i urządza mu przez telefon scenę zazdrości. Później dzwoni do Miguela i umawia się z nim na spotkanie w parku. Pereyra śledzi ich.

Materiały novela.pl / Fot. El trece

Tagi: , , , , , , , , , , ,

Komentarze

 1. Karolina
  5 abril, 2016 o 9:25 pm  - Responder

  Czy ktoś cos wie wiecej na temat tej telenoweli ? Podobno Maximo tez zakocha sie w Esperanzie? A co dalej z Eva bo ona i Maximo chyba później nie będą razem

 2. werya
  7 abril, 2016 o 7:02 pm  - Responder

  Nie jestem na 100% pewna, bo oglądałam te odcinki po hiszpańsku, lecz w późniejszych odcinkach Espi będzie pracować u Maxima w firmie i on się nią zauroczy.

 3. ania
  11 abril, 2016 o 1:40 pm  - Responder

  A ja juz bym chciala zeby byly jakies pocalunki miedzy tomasem a esperanza

 4. Barbara
  23 agosto, 2016 o 12:19 pm  - Responder

  36:
  – spojrzenie Tomasa na faceta z recepcji w hotelu aż sobie biedny Tomas poprawił koloratkę od tych podejrzeń
  – no i Esperanza z tą zazdrością, trochę już przesadza, niedługo jej zabraknie wymówek i po prostu wyzna miłość Tomasowi.
  – a z Evy to neizły kręt. Po co ona to robi Chce zdobyć Tomasa, żeby zostawił kapłaństwo i do niej wrócił. Cieszę się że ktoś ma podobne spostrzeżenia. Eva dała czadu dziś, niezłe było to z telefonem do koleżankip “mechanika” (ona to chodzący przekręt). Dziś mi trochę brakowało Espe i Tomiego razem, ale akcja z nocnym telefonem była też dobra. Niby nic a jednak się chłopina trochę tłumaczył. Zastanawia mnie tylko czy Tomi rzeczywiście juz całkiem zapomniał o Evie, czy coś tam jeszcze zostało. Bo taki był przerażony tą nocą z nią, ale jednak trochę się na nią gapił w tej koszulce. Wątek siostry Celeste, podobnie jak słoneczko, też uważam, za słaby choć chwali się że wreszcie ktoś dopina Gieni. ja myślę, że Tomas o Evie zapomniał i nic do niej nie czuje. ale jednak to jego bratowa, więc muszą utrzymywać kontakt tym bardziej, że razem mieszkają. A mam wrażenie, że on wie, że ona jeszcze coś do niego czuje i po prostu czuje się z tym niezręcznie, nie chce takich sytuacji, nie chce żeby Eva mu się narzucała i coś kombinowała itd. No ale Eva jest cwańsza. a tak swoją drogą Tomas zna się na hydraulice, fotografii, a nie na motoryzacji oj Tomas, braki w elementarnym wykształceniu płci męskiej, skoro Eva dała radę go przechytrzyć.

 5. Barbara
  24 agosto, 2016 o 8:45 am  - Responder

  Akcja przy recepcji mnie powaliła Hahaha boskie to było i tekst recepcjonisty “różne rzeczy widziałem, gdyby to biurko potrafiło mówić”. Eva i jej intrygi Śmiać mi się chciało jak niby dzwoniła po pomoc drogową. Sceny w hotelu najlepsze, i ten tekst o płatkach róż w wannie Beti już całkowicie przeszła na dobrą stronę klasztoru, ten jej tekst o “Genovefa jest szalona i straszna” W sumie Beti mi się podobała w tym odcinku, jeszcze z tym tekstem przed wyskoczeniem z okna: “jestem delikatnej konstrukcji” ciekawi mnie czy odnajdzie Tambora swojego…jeszcze mi się tekst Espe podobał: siostry są jak komarzyce, wszędzie ich pełno Co do Evy to lubię kobietkę i się przyzwyczaiłam już do jej akcji żeby być jak najdłużej z Tomim Obie z Espe upatrzyły sobie biedaka, żeby się o niego nie pobiły. no jak Espe chce wysłać Evę poza Argentynę, Amerykę, Ziemię, kosmos i co tma jeszcze to różnie może być.