Odcinek 35

W 35. odcinku telenoweli „Moja nadzieja”: Ksiądz Tomás udziela ślubu Alicii i Jorge. Siostra Clara obserwuje ich. Emisja 12 kwietnia o godz. 16:00 w Czwórce.

Odcinek 35

Máximo zdobywa lewe prawo jazdy dla Esperanzy. Ksiądz Tomás dowiaduje się o tym i prosi Esperanzę, żeby podeszła do kolejnego egzaminu i zdobyła uprawnienia w legalny sposób. Nowicjuszka idzie za jego radą i zdaje egzamin.

W kościele odbywa się ceremonia zaślubin Alicii z Jorge. Jorge niepewnie wymawia sakramentalne tak. Esperanza próbuje zająć siostrę Clarą w kuchni, żeby nie myślała o ślubie, lecz ponosi klęskę. Zakonnica ze smutkiem przygląda się z oddali, jak Alicia i Jorge zawierają związek małżeński.

W firmie pojawia się agresywny mężczyzna o nazwisku Molina, który wypytuje o Máxima. Chce mu wręczyć wyniki badań swojej żony, zatrudnionej w oddziale firmy w La Merced, która zapadła na ciężką chorobę wskutek skażenia. Máximo unika kontaktu z mężczyzną. Esperanza znów siada za kierownicą i o mały włos nie powoduje wypadku, w którym poszkodowanym byłby Máximo. Niespodziewanie pojawia się Molina i wymierza Máximowi cios w twarz.

Materiały novela.pl / Fot. El trece

Tagi: , , , , , , , , , , ,

Komentarze

 1. Kasia Patyk
  2 abril, 2016 o 8:46 pm  - Responder

  Ten film jest najlepszy!! Nie mogę doczekać się dalszych odcinków

 2. Mary
  4 abril, 2016 o 4:57 pm  - Responder

  Ja nie mogę teraz oglądać bo muszę się uczyć do matury…Ale jak mam chwilę wolnego to oglądam na necie..szok poprostu jestem uzależniona od tego serialu

 3. inalcanzable97
  7 abril, 2016 o 2:26 pm  - Responder

  Tez się uczę do matury, ale godzinka na Esperanze jest zawsze zarezerwowana 😉

 4. Doris
  11 abril, 2016 o 6:36 pm  - Responder

  a ja się wściekam i jednocześnie chce mi się płakać bo nie ma napisów dla głuchych…owszem telka jest super ale nie jest fajnie gdy możesz tyklo opserwowaćć akcję i czytać streszczenia a dialogów nie słyszysz i nie możesz np.się pośmiać 🙁

 5. Barbara
  18 agosto, 2016 o 8:08 pm  - Responder

  no akcja z drzwiami była niezła
  w ogóle Tomas i Eva mieli śmiesznie zdziwione miny gdy Espe dogadywała się z Maximiem po nauce parkowania Swoją drogą niby dwaj bracia Tomas i Maximo a zupełnie inni np. akcja z pachołkiem do parkowania Maximo pytał “a Tomas to postawił? Przestawimy, poszerzymy pole działania no niemożliwy. Moteody Maxima w nauce Espe były świetne. Od razuz dziewczynie lepiej poszło A z tym wycinaniem scen to żenada Też jestem rozczarowana. I Espe w końcu ma prawko Max chciał jej pomóc ale i tak Tomas zainterweniował A swoją drogą czy w Argentynie wystarczy umieć parkować żeby dostać prawko? Kurcze miałam nadzieję na ucieczkę Pana Młodego sprzed ołtarza Ciekawe jak to dalej rozwiną. Tomas się ładnie migał od odpowiedzi gdy Espe pytała go czy się zakochał kiedyś a ten o ciasteczkach dyskutuje Ale i tak biedaczek sam się oszukuje. Piekna była ta scena co się oboje modlili A potem jak na siebie wpadli Espe zrobiła fajną minę do figurki A ten tekst Espe: “amatorka w zakonie, amatorka za kółkiem Z tej dziewczyny to prawdziwa piratka drogowa, bałabym się wsiąść z nią do samochodu A ostatnia scena genialna, Espe w obronie Maxa.

 6. Barbara
  19 agosto, 2016 o 5:17 pm  - Responder

  Też mnie zdziwiło, że tak niewiele trzeba do do prawka. Wymieniłaś fajne scenki jeszcze bym dodała rozmowę/spowiedź Loli do Tomasa, jak się obracała i jego miny jak jej słuchał (się chłopina zakłopotał). No i Espe- rajd po mieście, inwektywy do kierowców były przednie, śmiałam się w głos. Ehhh…..ogólnie atmosfera się zagęszcza coraz bardziej i scenki między protami coraz cięższe emocjonalnie (już nie jest tak lekko, raczej smutno).. no ale…wiadomo…to nie jest łatwa miłość, jeszcze trzeba trochę dla niej pocierpieć Czekam na coś weselszego, mam nadzieję że jeszcze będzie. popieram wszystkie powyższe Szczególnie ta modlitwa i porozumiewawcze spojrzenie Espe na figurkę Matki Bożej gdy modli się aby pokonać to uczucie i gdy wchodzi Tomas no i rozmowa Espe z Tomasem w kuchni bardzo fajna. Rozmowa Tomasa z Lolą też super, bardzo fajnie Tomas wyglądał w tej rozmowie, jego postawa, spojrzenie. No i super, że podszedł do tej rozmowy jak człowiek, doradził, starał się zrozumieć, a nie opierdzielił ją za sam pomysł powiedział, że do ślubu 0 sexu. No i ostatnia scena genialna, jak Espe potrąca Maximo, on dosłownie stał tak, żeby przekleić się do szyby no i jeszcze pyta się czy go zawieść do szpitala Genialne. Też się pozytywnie zaskoczyłam jeżeli chodzi o rozmowę Loli z Tomasem bo tak jak pisałaś spodziewałam się tekstu w stylu: poczekaj do ślubu. Ostatnia scena i Celeste “Zabiła go”. Fajne były te scenki. no i chociaż muszę przyznać, że kibicowałam aby ślub Jorge o Alicji się nie odbył, ale Alicja wyglądała super, o niebo lepiej niż za pierwszym podejściem no i ładnie się zachowała co do Loli, jak Pedro przytulał ojca to Alicja sama wyciągnęła rękę i dała buziaka Loli. Z tą sukienką to masz rację, wcześniej jakby dopiero co z łóżka wyszła i nei zdąrzyła się przebrać. A co do Loli to myślę że raczej do niej nastawienia nie zmieniła i to było “Pod publiczkę”. Mnie strasznie zdenerwowała Gienia. Zamiast wspierać Beti, to ta jeszcze jej kłody pod nogi podkłada, że nie da sobie rady Okropna jest Rozwalił mnie jej tekst, że śpiewa sopranem dramatycznym ha ha Nie podoba mi się wątek z tą siostrą Celeste jak dla mnie mogłoby w ogóle go nie być. no Gienia okropna A niby kocha Beti jak własną córkę jasne No a ta Celeste, tez taka niespełniona gwiazda z powodu tego konkursu I jak dla mnie wygląda jak facet. nie wykluczam, że “Pod publiczkę” albo pod wpływem chwili i emocji, ale było to ładne. No ładne, kobieta się cieszyła że mąż w końcu po 21 latach razem powiedział TAK więc się ściskała nawet z Lolą dokładnie tak było.

 7. GM
  19 agosto, 2016 o 6:31 pm  - Responder

  Wiecie czemu dla Maxima szło dobrze w nauce Espi? Tomas nie mógł jej pomóc bo czuję coś do Espi, gdy jest w jej towarzystwie to jest zagubiony, a Espi tak samo, cierpi a Tomas czując coś do niej nie potrafi jej pomóc, sami rozumiecie