Odcinek 34

W 34. odcinku telenoweli „Moja nadzieja”: Esperanza zostaje zatrzymana przez policję. Ksiądz Tomás jej pomaga. Emisja 11 kwietnia o godz. 16:00 w Czwórce.

Odcinek 34

Esperanza wstydzi się przyznać ojcu Tomásowi, że oblała egzamin na prawo jazdy i wmawia mu nieprawdę. Tego dnia zostaje wyznaczona do odebrania siostry Celeste, która przyjeżdża z wizytą do klasztoru. Esperanza rozprasza się podczas jazdy i prawie przejeżdża skrzyżowanie na czerwonym świetle. Zostaje zatrzymana i odwieziona na komisariat. Ksiądz Tomás dzwoni do Jorge i wspólnie przychodzą jej z pomocą.

Alicia denerwuje się, gdyż Jorge spóźnia się do kościoła. Pedro podsłuchuje rozmowę siostry Clary z siostrą Beatriz, w której ta pierwsza opowiada o swojej przeszłości z Jorge. Postanawia niezwłocznie przekazać zasłyszane wieści matce. Alicia bez namysłu odwołuje ślub i naskakuje na siostrę Clarę.

Esperanza nie potrafi przejść obojętnie wobec problemów siostry Clary i pragnie jej pomóc. Umawia ją kolejno z Jorge, Alicią i Pedrem, żeby wyjaśnili wszelkie nieporozumienia. Kiedy problem się rozwiązuje, Alicia ponawia decyzję o poślubieniu Jorge.

Materiały novela.pl / Fot. El trece

Tagi: , , , , , , , , , , ,

Komentarze

 1. Barbara
  24 julio, 2016 o 2:53 pm  - Responder

  No no Maxa jako nauczyciela Espe się nie spodziewałam A suknia ślubna Alici to wyglądała jak koszula nocna… Max ma lepsze podejście do Espe Tommi za nerwowy haha ja dziś nie widziałam odcinka. MN przegrała u mnie z WS. Tak zdecydowanie, a Espe i Max nadają na podobnych falach- oboje lubią kombinować ja też nie cały oglądała, niestety sygnał wifi chyba jest z natury wredny bo wyrzuca mnie już nie pierwszy raz podczas emisji MN. Espe i Max pasują do siebie-oczywiście nie jako para tylko mają podobne charaktery. Tak tak O Espe i Maxie jako para nie pomyślałam, szczerze to mi nawet ciężko sobie wyobrazić. A ja o dziwo wyobrażam ich sobie razem Espe jest przecież taka niska, a i on taki kurdupel haha. Ale duet Eva i Maximo jest boski, nie zamieniałabym go na inny. podejrzewam że Espe szybko by go wykończyła, bo bardziej by mu się stawiała niż Eva, Tak jak piszesz dobrze jest jak jest: Espe- Tomas, Eva-Max. dokładnie Eva i Maximo są razem świetni. A poza tym uwielbiam duże różnice wzrostu między bohaterami, więc Tomas i Espe wyglądają razem cudownie No Eva i Maximo to taka komiczna trochę para, bo wzrostowo do Evy pasuje Tomas, ale jednak Eva i Maximo dla mnie mogą być tylko razem.

 2. Barbara
  25 julio, 2016 o 4:05 pm  - Responder

  Wahałam się czy o tym napisać, bo to bardzo zła wiadomość ale wycięli bardzo(wg mnie) fajna i ważną scenę. Po tym jak siostra Celeste rozpoznaje Genowefewę (mniej więcej w 19 minucie odcinka) w orginale: Espe i Tomas biegną do kuchni do Clary żeby ją pocieszyć, tam Tomas łapie Clarę za ramię, a Espe w tym samym czasie chce ją objąć i kładzie dłoń na dłoni Thomasa. Czas oczywiście staje w miejscu, patrzą sobie wymownie w oczy, potem Thomas zsuwa rękę, ale przytulając Clarę z obu stron patrzą na siebie. potem zaraz w orginale jest scenka jak Espe wybieg ado Thomasa, który szykuje przed klasztorem plac do nauki dla niej i tam też mają wymianę zdań. Dopiero potem jest akcja jak Maximo i Eva wysiadają z auta. Nie rozumiem jak mogli tak istotną scenę wyciąć. To przecież kluczowy wątek relacji między protami, na stronie eltrectvw odcinku 34 macie to w 43 minucie to nie spojler tylko uzupełnienie odcinka. omg a dlaczego tak robią Po kiego w ogóle ingerują w odcinki nie mogą ich puszczać tak jak są w orginale. właśnie obejrzałam, omg do kwadratu Bez sensu dlaczego cokolowiek zmieniają i ucianają po co. też nie rozumiem Tym bardziej że to ważna scena ze względu na główny wątek filmu, jakim jest Pogłębianie się relacji między Thomasem i Esperanzą. Tak na siebie patrzyli, że ja miałam motylki w brzuchu za nich. No i kuźwa dopiero co napisałam że można się spodziewać wszystkiego po naszej TV i że mam nadzieję że niczego nie wytną Prorok jaki czy co Wkurzona jestem. Mogli wyciąć cześć wątku z tą siostrą Celeste i darować sobie to picie jajek a zostawić tak ważną scenę z Thomasem i Espe. a sądzisz że to coś da a ja np. czytam strszczenia serialu na novela.pl i tam chyba są opisy takie jak puszczane u nas w tv więc jak jest to już z góry zaplanowane to raczej nici ze zmian. no właśnie bo o to chodzi że to uczucie między nimi bierze się z czegoś a nie zpowietrza jakieś takie subtelne sceny pokazują że między nimi rodzi się uczucie że są różne sytuacje które ich do siebie zbliżają że się sobie podobają ich reakcje zachowania i postawy Więc jak najbardziej takie sceny są mega cenne Żeby uczucie między nimi było wiarygodne.

 3. Barbara
  26 julio, 2016 o 12:28 pm  - Responder

  odcinek 34:
  moje ulubione “cooo” Esperanzy, raz w rozmowie z Lolą raz na posterunku gdy policjant jej mówi, że zaczeka w areszcie. Espe uciekająca przed Tomasem na końcu odcinka próbująca wejść przez zamknięte drzwi, jak dla mnie mistrzostwo. no akcja z drzwiami była niezła w ogóle Tomas i Eva mieli śmiesznie zdziwione miny gdy Espe dogadywała się z Maximem po nauce Parkowania Swoją drogą nibt dwaj bracia Tomas i Maximo a zupełnie inni. np. akcja z pachołkiem do parkowania Maximo pytał, “a Tomas to postawił? Przestawimy, Poszerzemy pole działania no niemożliwy. Metody Maxima w nauce Espe były świetne. Od razu dziewczynie lepiej poszło. A z tym wycinaniem scen to żenada Też jestem rozczarowana.