Odcinek 3

W 3. odcinku telenoweli „Moja nadzieja”: Esperanza umawia się z przyjaciółką i idą razem do baru z karaoke. Emisja 25 lutego o godz. 16:00 w Czwórce.

Odcinek 3

Tomás stawia czoła pracownikom z La Merced protestującym przed wejściem do firmy. Tak poznaje Miguela, który uświadamia go o szkodliwym działaniu fabryki na środowisko. Zobowiązuje się mu pomóc. Máximo dowiaduje się o zamieszaniu i próbuje przekupić Miguela, lecz ten się nie daje.

Esperanza wymyka się nocą z klasztoru, żeby spotkać się z przyjaciółką imieniem Pato. Idą razem na dyskotekę. Esperanza nie może się powstrzymać przed okazją do występu w karaoke. Przypadkiem Máximo znajduje się w tym samym barze, gdzie oczekuje na Miguela. Jest zafascynowany występem dziewczyny i nie rozpoznaje w niej nowicjuszki z klasztoru. Próbuje z nią porozmawiać, ale ona go unika i wymyka się niepostrzeżenie.

Następnego dnia Esperanza i Nieves jadą do dzielnicy, w której mieszka Lola, z misją dobroczynną. Esperanza odkrywa, że Tomás także tam pracuje. Wkrótce zjawia się tam także Miguel w poszukiwaniu Tomása. W tym momencie ksiądz spada z dachu i traci przytomność.

Materiały novela.pl / Fot. El trece

Tagi: , , , , , , , , , , ,

Komentarze

 1. Barbara
  22 marzo, 2016 o 7:44 pm  - Responder

  Piosenka Amo…jest super 🙂 słowa które śpiewała w samochodzie… I kocham, co ty kochasz, ja kocham cię
  Kocham cię za miłość niedwuznaczną
  Kocham cię i jeśli mógłbym nie kochać
  Wiem,ze kochałbym cię nawet bardziej
  I kocham, co ty kochasz, ja kocham cię
  Kocham cię za miłość, za to co moje
  Kocham cię, dumny z tego
  Bo urodziłem się po to, aby cię kochać.

 2. Barbara
  22 marzo, 2016 o 7:53 pm  - Responder

  Piękne słowa.
  Znalazłam tłumaczenie na necie 😀 Ja też dziś oglądam. Niezły początek. Esperanza w kościele-mistrzostwo 😀 Dokładnie 😀 Początek niezły 😀 Tak przy okazji to nawet lubię Evę ;p taka z niej słodka idiotka,ale przyjemnie się ją ogląda XD Ta dziewczynę brata Tomasa? Ja jeszcze nie wszystkich tam ogarniam ha ha Tak,ta blondyna z długimi włosami 🙂 Fajniutka 😀 Siostry mają genialne te auto.
  Przedni błotnik powiązany sznurkami , do tego nie chce zapalić. Kontrowersyjna i jednocześnie świetna produkcja! Obejrzałam kilka odcinków i ta chemia pomiędzy Tomasem i Esperanza, ich rozmowy i pocałunki…cudowna para. W końcu tv4 postawiła na cos innego niż produkcje televisy i to świetny wybór! Tylko nikt nie wstawia chyba odcinków.. Odcinki są wstawiane na cda,dailymotion i anyfiles Dużo dają tych odcinków 😀 Końcówka odcinka oj oj. I bardzo dobrze,niech wrzucają 😀 Jutro dopiero będzie się działo. Śmiać mi się chce na samą myśl o jutrzejszym odcinku haha No nie mów.
  Juz się nie mogę doczekać 😀 ” Jak się denerwuje popuszczam w majtki”
  Padlam.
  Przypomniała mi się nasza wczorajsza pogaduszka ha ha hahaha Ona naprawdę popuszczała :DDD “Moja wiara jest mocna jak ta ściana” 😀 Myślałam że powie że jej wiara może ściany przesuwać 😀 Rozmowa z Matką Boską też niezła, żeby zrobiła wyjątek dla niej i Tomasa 😀 Tez tak myślałam , że swoją wiarą ściany może przenosić. Hahaha, ja tak samo pomyślalam 😀 odcinki coraz ciekawsze, a jutro będzie mega! 😀 Myślisz o tym samym co ja? :DDDD hahaha. Nie mówcie proszę,bo nie będzie niespodzianki ha ha, Dobra, dobra 😀 nie zdradzamy szczegółów 😀 Dobra,nic nie powiem…obejrzysz to sama sie zorientujesz o co chodzi 😀 Mam nadzieję,ze się kapnę, bo z tym to u mnie róźnie bywa ha ha….

 3. Barbara
  22 marzo, 2016 o 7:58 pm  - Responder

  To będzie niezła akcja.Żałuję,że nie zobaczę tego po raz pierwszy.Nie zapomnę mojej reakcji 😀
  Spoko,na pewno się domyślisz. No i narobiłaś mi jeszcze większego smaka ha ha Czy tylko ja się zastanawiałam co oni wyrabiają jak na budowie rzucali tą cegłę a Tomas ją łapał? 😀 No to wyglądało nie ciekawie.
  Nie trudno było o wypadek……

 4. Barbara
  17 abril, 2018 o 1:05 pm  - Responder

  No i narobiłaś mi jeszcze większego smaka ha ha
  Czy tylko ja się zastanawiałam co oni wyrabiają ja na budowie rzucali tą cegłę a Tomas ją łapał. No to wyglądało nie ciekawie Nie trudno było o wypadek