Odcinek 24

W 24. odcinku telenoweli „Moja nadzieja”: Esperanza zostaje ukarana za ucieczkę. Tomás dotrzymuje jej towarzystwa. Emisja 25 marca o godz. 16:00 w Czwórce.

Odcinek 24

Esperanza ponownie wymyka się z klasztoru, żeby spotkać się z Miguelem. Tym razem nie ma na sobie habitu. Suárez, pracownik Máxima, rozpoznaje ją na ulicy i zawiadamia szefa. Ten poleca mu nastraszyć dziewczynę. Suárez rozpędza samochód w stronę Esperanzy. Miguel ratuje ją przed wypadkiem.

Genoveva donosi na Esperanzę matce przełożonej. Tej nie pozostaje nic innego, jak ukarać nieposłuszną nowicjuszkę – zakazuje jej wyjścia na kolację do restauracji, gdzie będą świętować urodziny Diany.

Esperanza zostaje sama w klasztorze. Do tego bez prądu. Niespodziewanie składa jej wizytę ksiądz Tomás, który dowiedział się o karze i postanowił przynieść jej kolację oraz dotrzymać towarzystwa. Tymczasem Máximo oferuje Miguelowi pracę w siedzibie firmy w Buenos Aires. Cortina naciska na Máxima w sprawie ciąży. Ten zaś stara się za wszelką cenę nie dopuścić do tego, by Eva dowiedziała się, że spłodził dziecko kochance.

Materiały novela.pl / Fot. El trece

Tagi: , , , , , , , , , , ,

Komentarze

  1. Barbara
    28 mayo, 2016 o 7:16 pm  - Responder

    Ktoś tu się już zakochał w Espe :3 Ten wzrok Tomasa patrzący na Esperanze gdy śpiewała <3 i przyszedł do niej choć wie, że powinien jej unikać. To jest miłość <3 Dokładnie to jest czułość 😉 zakochał się po uszy, wie że nie może ale i tak go ciągnie do niej, jak to mówią zakazany owoc smakuje najlepiej. Oni są jak magnesy, tylko zamiast się odpychać tak powinno być to się przyciągają. 😀 Ojczulek już nawet nie potrafi zapanować nad sobą, to właściwie teraz on nagabuje Esperanze bo ona postanowiła się trochę ogarnąć i nie pokazywać swojej słabości do Tomasa a on mimo przyrzeczeń robi zupełnie na odwrót. Nawet nie pomyślał że jak by siostry wcześniej wróciły to znowu by było gadanie. Jest uroczo roztrzepany. 😉 I już odbębnili kolację przy świecach : A ten jego wzrok, gdy Esperanza śpiewała… cudowny Zakochany, wpatrzony jak w obrazek w Espe ♥ o tym samym pomyślałam:) uwielbiam sposób w jaki na nią patrzył gdy grała. super:) Ogarnelam 24 odcinek. Słusznie zakładałyśmy,ze Beti słyszala co Clara jej powiedziala. Księżulek wpadł po uszy……..