Odcinek 177

W 177. odcinku telenoweli „Moja nadzieja”: Esperanza i Tomás otrzymują w prezencie nowy dom. Emisja 27 października o godz. 16:00 w Czwórce.

Odcinek 177

Esperanza jest zła na Tomása za incydent na placu. Nie słucha jego wyjaśnień i wyżywa się na nim. Dopiero po rozmowie z ojcem, który pomaga jej nabrać dystansu do sytuacji, zmienia swoje nastawienie do męża. Postanawia go odnaleźć. Tomás tymczasem spotyka się z Osquim i Marcosem, którzy przekazują mu dobrą nowinę – w dzielnicy budowany jest dom dla niego i jego rodziny. Tomás dzieli się nowiną z Esperanzą, która przyjmuje ją z wielką radością.

Gilda otrzymuje list od Gata, w którym ten zawiadamia, że musi pozostać na statku jeszcze przez następne trzy miesiące. Eva także dostaje list z informacją, że bogata ciotka zapisała jej spadek wart miliony. Przekazuje wiadomość Máximowi i razem zaczynają świętować. Siostra Genoveva proponuje Nieves przeniesienie do klasztoru, w którym przebywa Diana, lecz ona woli pozostać w Sancie Rosie, przygotować się solidnie do egzaminu i zostać zakonnicą.

Materiały novela.pl / Fot. El trece

Here is a collection of places you can buy bitcoin online right now.

Tagi: , , , , , , , , , , ,

Komentarze

  1. ewelina24
    21 octubre, 2016 o 7:50 pm  - Responder

    Szkooda że to już koniec, super sie ogląda na pewno wszystkie odcinki bedę ogladać w necie,

  2. Ana
    21 octubre, 2016 o 10:30 pm  - Responder

    Ja też żałuje że to już koniec. 🙂