Odcinek 174

W 174. odcinku telenoweli „Moja nadzieja”: Esperanza wydaje na świat dwie córeczki. Emisja 24 października o godz. 16:00 w Czwórce.

Odcinek 174

Esperanza jedzie do szpitala. Udaje jej się zobaczyć z Tomásem zanim ten zostaje odwieziony na salę operacyjną. Razem z Clarą niecierpliwie oczekują na wieści. W końcu Marcos oznajmia im, że operacja zakończyła się powodzeniem. Jednakże Esperanza myśli, że została oszukana, albowiem nie może zobaczyć się z mężem. Z nerwów dostaje skurczy porodowych. Odchodzą jej wody i trafia na salę porodową. Próbuje wstrzymać poród, by Tomás mógł być przy nim obecny.

Tomás odzyskuje przytomność po operacji i szybko domyśla się, że Marcos coś przed nim ukrywa. Kiedy dowiaduje się, że Esperanza zaczęła urodzić, ucieka z pokoju i kieruje się na salę porodową. Esperanza uspokaja się na widok męża. Przy jego wsparciu wydaje na świat dwie zdrowe dziewczynki.

Eva jest niezadowolona z powodu braku zainteresowania Máxima. Postanawia zażądać od świeżo poślubionego męża rozwodu. Pakuje jego rzeczy i czeka na niego z walizką pod biurem.

Materiały novela.pl / Fot. El trece

Tagi: , , , , , , , , , , ,

Komentarze